Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért tragikus az életed?...

Miért tragikus az életed? Mitől tartod rossznak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 17:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tartom tragikusnak,csak rossznak.Elmondom,miért.Azért,mert folyamatosan próbálkozom már hosszú ideje,és nem nagyon sikerül normális munkát találnom,szereznem.Állásinterjúk millióin vagyok már túl.Kissé értéktelenek érzem magam.Nos,ezért érzek így,ráadásul nincsenek kilátásaim sem.
2010. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nahát az előző válaszoló mintha az én életemet élné
2010. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
54%
Úgyérzem, hogy sohasem leszek szerelmes. Vagyis az leszek, de engem senkisem fog szerelemből szeretni. Hogy sohasem fogok senkivel sem járni. Hogy én leszek a béna csaj aki senkinek sem kell. Már minden barátnőmnek volt vagy 3-4 pasija, min. 1 komolyabb is volt. Nekem összvissz 1 darab, azis 1 hétig. Plusz úgyérzem, hogy miközben az összes barátnőm, ismerősöm egyre több embert ismer meg, egyre több olyan ember van akinek bejön, aki tényleg akar vele járni meg midnen. Nekem még csak haverjaim sincsenek ujjak, miközben másoknak ezermegegy barátja van..:/
2010. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
17,52: 13/L
2010. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokan vagyunk ezzel így.Persze azért tragikusnak még nem látom a dolgokat,csak nem látom az alagút végét...Első vagyok.
2010. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Tragikusnak én sem látom az életemet, bár elég kilátástalan. Sajnos rákellett jönnöm, hogy leszbikus vagyok. Két választásom van. Vagy elfogadom magam és normális életet élek avval akit szeretek. Vagy elnyomom magamban ezt az egészet, de akkor sosem leszek boldog. Nem tudom magam elfogadni... Azon kevés emberek akik tudják rólam mellettem állnak és bíztatnak, hogy fogadjam el magam olyannak amilyen vagyok. De egyszerűen képtelen vagyok rá. Félek az emberek reakcióától, félek attól, hogy kiderül. Vagy aki megtudja másként néz rám emiatt.
2010. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A legelső válaszoló válaszát írnám ide, munkát keresek, állásinterjúkra járok, rosszul érint, hogy nem kellek sehova pedig fiatal vagyok és nyitott az életre.
2010. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Átvertek nagyon. Pénzben. Kilátástalan a következő 20 évem...
2010. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 17.52-es válaszoló Ja 13 évesen még én is úgy gondoltam hogy egyedül fogom leélni az életem mert nem vagyok valami szép Aztán most nagyon jó házasságban élek 3 gyerekkel Nyugi te is megtalálod a párod
2010. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%

17.53:az,hogy nincs "pasid" ennyi idősen egyáltalán nem tragédia!

Sőt!Most jönnek a csajos-évek,amiből így nem fogsz kimaradni!

Itt a nyár,tessék MENNI ismerkedni,hús-vér gyerekekkel!(egyébként 14-15 évesen kötődnek az "életre szóló barátságok,akkor már nem a szülők és az iskola "választ",hanem ti magatok)

2010. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!