Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudja ezt magyarázni vki?...

Meg tudja ezt magyarázni vki? Miért választják az alkoholt (meg a láncdohányzást) a család és a normális élet helyett?

Figyelt kérdés
Annyira szeretném megérteni... de félek sose fogom :(.

2012. jún. 7. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge jellemek!!!
2012. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Mert nem érzi jól magát az adott környezetében
2012. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Hát én azt nem értem meg soha:

sógorom egy rendes, kedves ember, de amikor már alig van pénze hó végén, inkább vesz egy doboz cigit, 700 forintból. Ott számolgatja az aprót, aztán még kér az anyjától.

Persze utána megy a nyígás, hogy jaj nincsen pénz. Khm.


Nekem is volt alkoholproblémám 23 évesen, de akkor egyedül éltem, a saját pénzemet csesztem el rá, és nem panaszkodtam senkinek. Mondjuk nekem elég volt pár év abban a pokolban.

2012. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Mert nem tudja kontrollálni az életét, szenvedélyeit.


Örülj, hogy nem érted, mert akkor te még nem voltál hasonló helyzetben.

2012. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudok örülni, mert épp én vagyok az, aki leginkább issza a levét...

Próbálnék segíteni rajta, de nem is tudom hogyan kéne vagy lehet-e egyáltalán.

2012. jún. 7. 12:22
 6/6 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, te hogy vagy minek a hatására másztál ki belőle? (Amúgy tök büszke vagyok rád így ismeretlenül is ezért.)
2012. jún. 7. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!