Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell kezelni ha az ember...

Hogy kell kezelni ha az ember párja (férfi) fáradtan, totál bunkón és morcosan jön haza a melóból?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Vagy nem szólsz hozzá, vagy főzöl neki valami finomat, vagy más módon kényezteted :D
2012. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehûteni egy kis hideg vizzel.:) En ugy szoktam, ha türelmem van, hogy megsimogatom az arcát, hogy na nem hozhatod haza mindig a munkabaját.Ha mindennap morcosan megy haza egy idõ után fárasztó.
2012. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
kedvesen megnyugtatom és visszahozom belé az életet...mást nem tehetek, ez is a feleség dolga...
2012. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Finom meleg vacsival hazavárni,segíteni levetni a kabátját:) és egy nagy csókkal köszönteni!
2012. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy békén hagyod, vagy kedveskedsz neki. Mást nem tehetsz. Hogy melyiket csinálod, az meg attól függ, hogy a férjed milyen típus, melyik módszer nyugtatja meg jobban.
2012. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit kényeztetni
2012. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értsd meg!Ez az első.Egész nap dolgozik,lehet utálja amit csinál.Ha beleképzeled magad az ő helyébe,sokkal könnyebb lesz és toleránsabb leszel.
2012. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne faggasd, ne kérdezgesd, adj neki egy kis időt, hogy magához térjen, kicsit pihenjen. Én nő vagyok, de ha hazamennék és valaki nekiállna cseszegetni, elzavarnám a francba, az tuti.
2012. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velünk is így volt...én hiába voltam aranyos, hazahozta a problémákat és rajtam vezette le a feszkót ami felgyűlt benne nap közben. El is váltunk, sajnos, mert a végén kiderült, hogy már azért is bunkó mert nője van. :( De remélem ti nem juttok idáig!!
2013. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!