Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha most már...

Mit csináljak, ha most már azt akarom, hogy elváljon? Beszéljek vele vagy várjak még, amíg újra szóba hozza?

Figyelt kérdés

Nem rib***ozást,k.-zást és hasonló jelzőket várok!Tanácsokat szeretnék.



10 hónapja viszonyom van egy házas emberrel,aki jóban van a szüleimmel(együtt teniszezik apával,a felesége pedig anyukám főnöke) is egy kicsit.Az egész egy szexkapcsolatnak indult,később elkezdtünk közös programokat szervezni és egyszer mondta,hogy ha elválna a feleségétől,akkor mások előtt is felvállalhatnánk a kapcsolatunkat.Én akkor nem akartam tönkretenni egy családot és úgy voltam vele,hogy csak szédít és nem gondolja komolyan.Utána még mondta párszor,de mostanában már nem.

De én viszont vele akarok lenni akadályok nélkül,nem tudom elképzelni az életemet nélküle.Már nem elég,hogy az estéket/éjszakákat együtt töltjük és néha titokban együtt ebédelünk.Több akarok lenni az életében...


Lehet,hogy csak azért nem hozzá szóba a válást,mert azt hiszi,hogy még mindig a régi véleményemen vagyok.De lehet,hogy már nem is akar válni.



2012. jún. 9. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen se akart, csak mondta. Akkor elvált volna. Tudod a hapsik vagy válnak azonnal, vagy soha.
2012. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként könnyen kipróbálhatod, mondd neki, hogy váljon. Ha akkora a szerelem és te akarod őt és ő is szeret akkor miért félsz meglkérdezni?
2012. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Apád elveszít egy teniszpartnert, anyád az állását, te meg a pasidat, ha kitudódik a kapcsolatotok. A pasi nem fog elválni. Gondolom, kapuzárási pánikja van, ehhez meg jól jött egy kis csitri.
2012. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igazat adok az elsőnek, vagy azonnal, vagy soha. Az én férjem is volt már nős, tényleg rossz volt a kapcsolatuk az elejétől fogva, mikor egymásba szerettünk 1 hónap múlva már velem élt. Gyereke elfogadott, sőt, velünk szeretne majd lakni.
2012. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Jajjaj.


Hát ez a helyzet nagyon nehéz. Sajnos elképzelni sem tudom, hogy szereti már a feleségét ez a pasi, ha képes volt megcsalni. Kérdezz rá egyszerűen. Viszont!

Nem félsz hogy édesanyukádat kirúgják emiatt?Vagyis irtad, hogy a fönöke a pasi felesége!


És kérted hogy ne r...cozzunk, de lehet egy kérdésem?

Ha a feleségével megteszi hogy megcsalja, honnan tudod hogy veled nem teszi meg majd? :(

2012. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hm, ha el akarna valni es az o erzesei is olyan melyek lennenek az iranyodba, mint a tieid, vagy nem szeretne a feleseget/csaladjat jobban, mint teged, akkor mar elvalt volna.

Ha valoban kezded szeretni, akkor lepj, amig tudsz, mert ez neked nagyon fajni fog. Es ezt annak ellenere mondom, hogy szvsz megerdemelnek egy nagy kinlodast.


A masik: ha elvalna es veled lenne az miert lenne jo neked?

Elvette a feleseget, mert erezte annyira jonak, hogy az egesz eletet vele elje le. Nem csak igy volt vele nyilvan, ahogy veled, hanem egykoron elete parjanak hitte. Megis ezt teszi vele.

Akkor szerinted veled nem megtenne ugyanezt par ev mulva? Vagy epp jovore? Mert valoszinuleg igen.

Kell neked egy ekkora fajdalom onszantadbol?

En biztosan nem kinoznam magam egy ilyen szituacioban, mint a tied. Ez kb egy merenylet magad ellen es meg masoknak is artasz vele, raadasul olyan embereknek, akik teged soha nem bantottak. Ne legy rossz ember, ha nem muszaj.

2012. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem tudsz errol oszinten beszelni a nos ffival, hiszen tole kapsz hasznos valaszt?
2012. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van:

1. Tényleg válna mert pocsék a házassága és szívesen veled élne (1% esély)

2. Jó veled lefeküdni, de a feleségével akar maradni. (99%)


Kérdezz rá egyértelműen, ne várj, mert az idődet pocsékolod.

Ha válna, és tesz érte lépéseket MOST, akkor sok boldogságot.

Ha elkezd kihátrálni és előadja a szokásos kamuszöveget, hogy a feleségének épp meghalt a nagymamája, a pénz miatt vannak csak együtt és nem boríthat otthon, majd később, még pár hónapot várni kell stb, akkor azonnal hagyd a fenébe, mert soha nem fog téged felvállalni. Akkor csak az ágyban kellesz semmi másra. Mert pár hónap múlva is lesz valami, ami miatt nem válhat. Ha esetleg kiderül a viszonyotok akkor is te jössz ki belőle vesztesen, mert az ilyen ember farokbehúzva könyörgi vissza magát a feleségnél. Akit kidob az asszony, az se biztos, hogy a szeretőhöz menekül.

2012. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem félek,csak érdekelt,hogy ti mit tanácsoltok és nem akarom,hogy azt higgye,hogy kiszámíthatatlan vagyok és hogy naponta változtatom a véleményem a dologról.

Nem tudhatom,hogy engem meg fog-e csalni,de mindent megteszek majd,hogy ne tegye.Már nagyon szeretem,szóval fájni fog,ha mégsem akar válni.

2012. jún. 9. 19:26
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
100 férfiből 99 nem válik el, ha már hónapok óta csalja az asszonyt.
2012. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!