Beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Van barátom. Az a helyzet, hogy pár összevesztünk, mert a iwiwen nem jelölte be a nagymamám, aki nevel engem és nagyon tisztelem. Nagymamám iwiwjébe belépve bejelöltem a barátom, de a barátom nem jelölte vissza, többször is ellenőriztem, közbe meg feljárt a iwiwjére, mert kitett valamiket, simán lett volan ideje. Nmem mérvadó az a gagyi oldal, csak rosszul esik, hogy az aki engem nevel, a barátom szereti főz neki néha-néha, azzal így bánjon. Aztán múlt hét vasárnap megkértem hogy jöjjön át, nem ért hozzám se se csók se semmi, megkérdezte miért, nem válaszolt, csak a számítógépemmel vacakolt(laptop) annyira mérges lettem, hoyg rácsaptam a laptopot a kezére(lassan h el tudja rántani, hogy ne bántsam) meg viccből sérteget, pl most írtam meg a kisérettségimet olasz nyelvből, amit nagyon szeretek, és azt mondta, ahhoz nem kell ész :(, csak segg betanulni...és ilyeneket beszól nekem hogy hurkás a combom, de csak viccből és ezekkel nem veszi észre hogy nagyon megbánt pedig mondtam neki. Vasárnap óta nem beszélünk, nem ír nekem, ha összefutunk a falunkban akkor nem köszön, úgy tesz mintha észre sem venne.Beszéljek vele vagy csak megalázom azzal magam? A közösségi oldalon nem szedte le a kapcolatban címkét. Nincs másik nője.

19 évesek vagyunk


2012. ápr. 27. 16:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

az iwiweshez hozzáfűzném, hogy ő azt mondta visszajelölte a nagyit, én meg mondtam neki hogy ne lódítson, és erre megsértődött, hogy őt ezzel meggyanúsítom

köszönöm annak aki válaszol/elolvassa a kérdésem

2012. ápr. 27. 16:30
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Rettentően gyerekesek vagytok, mind a ketten, de Te főleg.


Ne beszélj vele, minek? Majd ha akar, keres ő. Mindenesetre ha majdnem 1 hete nem is köszöntök egymásnak én már nem nevezném a barátomnak.

2012. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Bevallom, megdöbbentem, hogy 19 éves vagy. A megnyilvánulásaidból, 13-ra tippeltelek volna.19 évesen azért ennél egy kicsit komolyabb dolgon kellett volna összevesznetek. Borzasztóan gyerekesek lehettek mind a ketten.
2012. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. mit keresel te a nagyid iwijében?

2.minek jelölsz be bárkit a nagyid nevében?

3. nem mindegy hogy valaki visszajelöl-e?

Ugye 12éves vagy? mert ha több akkor veled van gond

2012. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A nagyimmal ketten néztük az iwiwjét igazából, akkor jelöltem be mert a srácot úgyis ismeri, nagyi nem egy szgépes zseni az biztos, és megengedte hogy bejelöljem. Tudom a jelszavát, ez nálunk nem probléma ha a másikéba belépünk. És tényleg annyi idős vagyok, csak már kb kikészít hogy itt a nyakamon az érettségi, egész életembe csak basztattak és tőle is ezt kapjam-.-Sajnos nem 13 éves vagyok, pedig szívesebben lennék annyi.
2012. ápr. 27. 16:47
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából ez az iwiwes csak egy példa a sok közül. Sztem neked is rosszul esne. Nem a közösségi oldalakon élek, de a visszautasítás bizony fájó, mindegy hogy az ember az interneten, vagy a való életbe kapja.
2012. ápr. 27. 16:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ér ennyit ez a szar iWiW? Ugye, hogy nem. Keresd meg, beszélj vele.
2012. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mondom, ez csak egy példa volt a sok tiszteletlensége mellett... A többi sokkal személyesebb. Az iwiw szart se ér, tudom.

De mit írhatnék neki? Ő az aki bujkál előlem... Pl h: szia, miért kerülsz engem? vagy mit lehetne?

2012. ápr. 27. 16:54
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
MOST EZ KOMOLY
2012. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne beszélj vele. Hagyd a fenébe. Komolytalan ez az egész. Kedves párod (?) pedig egy paraszt.


Keress magadnak egy normális pasit. Az iwiwet meg sz*rd le nagy ívben. :)

2012. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!