Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már kezdem tényleg unni!...

Most már kezdem tényleg unni! Hogy beszéljek vele?

Figyelt kérdés

A férjem teljesen megváltozott de nem tudom mi lett vele. Állandóan bunkó mindenkivel, nem tetszik neki semmi, sokszor azt akarja, hogy hagyjuk egyedül stb. Látom rajta, hogy már hetek óta rossz kedve van és ha rákérdezek akkor nem válaszol, engem meg már eléggé zavar, hogy nem lehet hozzászólni. Ma délelőtt valamiért leordította az 5 éves lányunkat, pedig nem csinált semmit. És pont ő az nálunk aki többet enged és a bajból is inkább viccet csinál. Soha egy rossz szava nem volt a gyerekekhez, most meg mintha nem is szeretné őket. Már a lányok is kérdezték, hogy mi a baja az apjuknak de már nem tudok nekik semmit mondani. Nem akar beszélni senkivel, mindig egyedül kell hagyni. De ha egyedül van egész nap és este találkozunk akkor se szóljak hozzá mert nincs kedve semmihez. Nem szoktam nyaggatni de most lett elegem belőle.

Tudom, hogy nem csal meg.

32 éves


2012. ápr. 21. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy munkanélküli lett, csak szégyenli megmondani neked?
2012. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van valami gondja, amit nem mondott el és mardossa, ezért ingerült, mert rágja magát. Próbáld kiszedni belőle.
2012. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozik valahol?
2012. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem azt elmondta volna, meg már ennyi idő alatt rájöttem volna. Egyébként katona.
2012. ápr. 21. 19:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

valamit elcseszett

vagy a főnöke beszólt neki

ilyesmik lehetnek a háttérben


az én párom akkor szokta ezeket elmondani, amikor már megoldódott, vagy túl van rajta


szerintem nem kellene nyaggatni

2012. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valami olyan melót akarnak rábízni, amit nem szívesen vállalna? Esetleg távol tőletek?

Mindenképpen jó lenne ha legalább azt a tudtodra adná, hogy nincs nagy baj, avagy hogy nem veletek, a családjával van gond. Valahogy próbáld egy nyugodtabb pillanatában megbeszélni vele, hogy benned bízhat és szeretnéd ha megosztaná veled a problémáit.

2012. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod , hogy nem csal -csalt meg??


Lehet , hogy még is és most utálja önmagát , marja a lelkiismeret furdalás!

2012. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

aki megcsalja a másikat, az feldobottabb lesz és kevesebbet otthon.

nem depresszív. ennyire nem.

2012. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a *7 válaszolóhoz...
2012. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Katona. Lehet hogy valami lelki oka van...

"A katona halála a gondolkodás"

Ezt még magyartanárunk mondta, akinek a barátja katona, ezáltal ő is tudja hogy nekik az a vesztük ha gondolkodnak mert nem akarják tovább csinálni stb de muszáj.

Lehet hogy eszébe jutott hogy mittudomén látta egy társát meghalni vagy ilyesmi, de eddig emésztette...Nem tudhatod, nemhiszem hogy sokat beszél ilyenekről.

Bár nemtudok bővebb infót, de ilyesmi is állhat a háttérben nem? Valami rossz emlék, trauma.

2012. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!