Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebuktam a férjem előtt a...

Lebuktam a férjem előtt a titkos bankszámlámmal. Mit mondjak neki mire kellett?

Figyelt kérdés

Évek óta van egy titkos bankszámlám. A retikülöm egy titkos zsebében tartottam a kivonatot róla, amit kb 2 hónapja kértem. Sosem kutakodott a táskámban így nem aggódtam.

Nem vagyok otthon és felhívott, hogy van 3 napom ( addig vagyok még távol) kitalálnom valami jó kis sztorit, hogy honnan a pénz és mire kell. És ne számítsak semmi jóra.


Mindig lecsippentettem a fizetésemből, hogy félrerakjak. Nyilván kevesebb fizetésről számoltam be otthon mint amit kaptam így évente kb egy milliót csorgattam be lassan a számlára havonta. A lakás amiben élünk nem az én nevemen van, semmi közöm hozzá jogilag. Így szerettem volna magam bebiztosítani ha valami nem jól alakul, hiszen az emberek változnak az évek alatt és nem jó abban a tudatban élni, hogy úgymond bármikor kirakhat.


Ha elmondom az igazat akkor nagyon mérges lesz. Ti mit tennétek? Ugye ez a helyes út?

És tényleg nagyon aljas vagyok? Ugyanis ezzel a jelzővel illetett...de én nem érzem magam annak.


2012. jún. 9. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
98%

Esküszöm ezt én már olvastam itt egyszer. Vagy valami nagyon hasonlót.

Én elmondanám az igazat. Ha nem érti meg akkor rosszul választottam. És legalább jól jön a pénz.

2012. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
76%
Én válnék...
2012. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
72%
Elmondanám, hogy nem éreztem magam biztonságban abban a lakásban, és különben is, mit kutat a táskámban?
2012. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
77%
Mondd el az igazat, és hagyd ott, ha balhézik egy ilyen miatt. Én nagyon nagyra becsüllek az előrelátásod miatt.
2012. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
80%

Évi egy misi csorgott be a számlára, az havi átlag 80e Ft hazugság. Ez nem kevés...

Én a férjed helyében válnék. A házasság bizalmi kötelék, esetedben nincs jelen ez a bizalom, hiszen kvázi megloptad a férjed. És jöhettek azzal, hogy az az ő pénze, házasság alatt szerzett jövedelem közös vagyon. Szar dolog lehet most a férjednek abban a tudatban élni, hogy te a "lepattanásra" gyűjtöttél.

2012. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim válasza:
88%
ebben a világban jól jön egy kis tartalék, bármikor, bármire, ne haragudjon, hogy nem szóltál erről... hiszen mindenki biztonságosabban érzi magát, ha tudja, h van tartalék, ha valami gond adódna, legyen az válás, csőd, tartozások akármi
2012. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
35%

A kérdésedben benne van a válasz!

TÉNYLEG NAGYON ALJAS VAGY és akkor még enyhe volt

Én is válnék , nem tudnék már megbízni benned , hiszen tartósan hosszú ideig HAZUDTÁL , gondolom szemrebbenés nélkül !!!

2012. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ez a történet nagyon sántít.

Nem az a baj,hogy titkos számlája van valakinek. Utólag is el lehet mondani,hogy csak bebiztosítja az ember magát.


De ezek a mondatok miatt sántít.

Idézlek.

" Nyilván kevesebb fizetésről számoltam be otthon mint amit kaptam így évente kb egy milliót csorgattam be lassan a számlára havonta."


Na itt bukik a történeted nekem. Ha te csak kevesebb összeget csippentettél le havonta és így 1 év alatt 1 millát gyűjtöttél össze akkor felmerül a kérdés,hogy mennyi a havi kereseted??

Ha havonta 83.000 forintot le tudsz csípni a fizetésedből akkor hol a gond?? A férjed akkor miért aggódik a titkos számlád miatt??

2012. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a nyugdíjas éveinkre,vagy biztosításnak tettem félre.Csak az a baj,hogy elköltitek.
2012. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
87%
Ha ennyire fontos lenne a közös vagyon, a lakást is bedobta volna a férje a közösbe. De jól tette, hogy nem tette. És a kérdező is jól tette, hogy külön számlát tartott, ez így korrekt. 1-1.
2012. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!