Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebuktam és a párom ki van...

Lebuktam és a párom ki van akadva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. 2,5 évvel ezelőtt volt egy hullámvölgy, amiből nehezen másztunk ki. Akkor nyitottam egy számlát, és minden hónapban raktam rá valamennyi pénzt.Még akkor emelték a fizetésem, mikor fasírtban voltunk. Nem vette észre ezt a hiányzó pár ezer ft-t.


A lényeg az, hogy megtudta, hogy van egy titkos számlám, rajta egy szép kis összeggel... És most áll a bál.

Nagyon haragszik, még azt se mertem neki elmondani, hogy áprilistól munkanélküli leszek.


2012. márc. 13. 08:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
10%
Mire akartad költeni a félretett pénzt?együtt laktok,közös számlán vagytok?szerintem azt hiszi,h más nőre akarod/akartad költeni
2012. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
4%
sörözd el.!
2012. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Kedves kerdezo! Egy erzelmi kapcsolat nem jelenti azt, hogy a tarsunk birtokoljon, vagy uralkodjon felettunk, tehat jelen esetben legy hatarozott, mivel ehhez jogod volt, s nem beszelve arrol, hogy mar volt koztetek bonyodalom, tehat ekkor dontottel igy, ehhez valojaban a tarsadnak semmi koze, mivel nem loptad meg, nem tartott el, tehat kozosen viseltetek a kozos koltseget, ez pedig a te felre penzed, amit akar alkoholra, szepitkezesekre is kolthettel volna, vagy pedig, egy "arany" tartalek, tehat ezt fogadja el, mivel az erzelemhez ennek semmi koze, te szereted, tiszteled a parodat! Emberi meltosag, emberi jogok, elfogadas!
2012. márc. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%
Így járt.2,5 éve volt egy hullámvölgy,most jöhet még egy.Kérdés,hogy te ezt ki akarod e várni megint.Én nem kérnék bocsánatot, nincs miért, ha nem tetszik,lehet csomagolni.
2012. márc. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki, hogy munkanélküli leszel, és azt a pénzt erre az esetre tetted félre.
2012. márc. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nő vagyok. :)

Azért raktam félre, ha bármi történne, váratlan kiadás akkor legyen mihez nyúlni.

Azért nem akartam szólni neki, mert 1 hónap alatt elköltené. Nyaralás, új tévé, legújabb mobil, még egy laptop stb.

Nincsenek luxus dolgaink, de nem is vágyom rá. De most, hogy munkanélküli leszek, jól fog jönni az a kis pénz. Bár már nagy erővel keresek másik munkahelyet.

2012. márc. 13. 09:08
 7/28 anonim ***** válasza:
20%

A dolog nálam attól függne,mennyi pénzről van szó.

Ha milliókról,akkor azt marhaság lenne aranyra,vacsorákra és ilyen tejben-vajban fürösztési luxusra elverni,ha már egyszer megtakarítottad,vegyél rajta egy lakást.


Ha százezrekről,akkor vagy menjetek el belőle nyaralni(az ugyan pazarlásnak tűnik,de legalább örök élmény -ha olyan helyre mentek,s ha ezt választjátok,akkor olyan helyre menjetek már!


A lényeg,hogy ne 10 üveg méregdrága parfüm legyen belőle,meg ne 5000 db CD,hanem olyan dolog,ami érték.

2012. márc. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Kb 400 E ft.-ról van szó.
2012. márc. 13. 09:15
 9/28 anonim ***** válasza:
30%
ja és ha százezrekről van "csak" szó,akkor én azért döntenék a nyaralás mellett,mert minden más - műszaki cikkek,autó - effektív értéke rohamosan devalválódik... a lakásé,ha nem rendezünk benne mindennap iszunk,hányunk,belefekszünk típusú bulikat,és nem törünk ablakokat sörösüveggel és hasonlók... szóval a lakás értéke az olyan drámaian gyorsan nem tud romlani...egy festést meg bármikor megcsinál az ember -ha nincs pénze akkor maga is egy görgővel meg egy létrával- max néhány ezer forintból...
2012. márc. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Te jó ég... Ekkora f*szt, aki azért sír, mert az asszony nem elverte hülyeségre a pénzt, hanem félretette... Én örülnék, ha ilyen lenne a feleségem/élettársam/barátnőm...
2012. márc. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!