Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gyötör ennyire egy álom?

Miért gyötör ennyire egy álom?

Figyelt kérdés
Most 14 éves vagyok 5 éve halt meg az anyukám. Apa mindig dolgozott és vele voltam egész nap.De ő itt hagyott minket és sajnos amikor apa dolgozik állandóan egyedül vagyok.Most, hogy már nagyobb vagyok könnyebben viselem, ám 10 éves koromba mikor egy nagy házban egyedül aludtam nagyon féltem. Már több éve álmodom azt, hogy kiderül, anya még él. Mindig sírva kelek fel.Nem beszéltem erről senkinek.Mindig gyötörnek ezek az álmok. Miért van ez??
2012. jún. 10. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az elfolytott, felnem dolgozott emlékek, amik az új ház miatt törtek fel. Sajnálom, biztos nehéz lehet.

Az ember életében vanank ilyen szakaszok amil előjönnek. Én a terhességem, szülésemkörül álmodtam mindig a gyerekkoromról, a babavállalás felhoztam a saját gyerekkorom ízét, élményeit, világát, hogy lássam miből váltam ilyen emberré, mik azok amiket még átkéne élni, feldolgozni. Szerintem te is így vagy vele, nem tudod hol a helyed amíg apud dolgozik, hisz eddig anyud melett volt. Prübálj ne othon lenni menj barátkozni, könyvtárba stb vagy egy háziállat pl hörcsög, halak, kiscica amik elterelnek róla, te se leszel egyedül s most te leszel aki vigyáz valakire/mire. Talán ez segít remélem.

2012. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Mert tényleg él. Ez a földi élet csak egy "tanulópálya", sokszor nem tudjuk mi miért történik az életben, de mindenből, ami minket ér, jóból és "rosszból", tanulunk és tanulhatunk. Ha a nekünk egyénenként kiszabott idő lejár, megyünk tovább és learatjuk amit életünkben vetettünk.


Hiszem, hogy annak idején Őt is újra látod és együtt lesztek, de persze előtte még rengeteg érdekes élettapasztalat és élmény vár rád ebben a világban.

2012. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%
Sokan álmodnak ilyet, hogy elhunyt rokonaik még mindig élnek, elveszett állataik előkerülnek. Nem tudom, miért van ez, de idővel el kellene múlnia.
2012. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!