Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vágyódó álmok és sóvárgás...

Vágyódó álmok és sóvárgás valaki iránt? Kémia vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Hiába van családom mióta ismerem ő után sóvárgok, annyira a zsánerem. Minden másnap vele álmodom s megkergülök mikor látom, folyton azon vagyok ne égjek be elötte de ezért...bénázom. Idősebb, hideg, megközelíthetetlenek tűnik akivel abba is beremegek ha csak elképzelem, hogy milyen lenne hétköznapi dolgokról beszélni. Csak a munkája kapcsán ismertem meg, 3 hónap múlva már sose látom többet. Megőrülök úgy érzem ha nem kapom meg. Már 7 éve nem éreztem ilyet senki iránt így. Pár mosoly, beszélgetés a legvérmesebb álmaim is max egyéjszakáig tart hisz neki is van élete, nekem is de tudnom kell milyen lenne a csókja. Annyira több mint én intelektuálisan, korban, tapasztalatban mindenbe. Egyszerűen deleezően hat, nincs olyan akit közömbösen hagyna. Kell. De hogyan? Tiszta hülyének nézne, úgy érzem nincs esélyem még beszélgetni is nehéz vele mert megkukulok melette, minden mit mondanék a leghétköznapibb dolgokról is bénán hangzana. KELL. Mit tegyek, hogy szabaduljak ettől a nyomorúlt érzéstől? Nem akarok játszani szívekkel, családal de Ő...

2012. máj. 9. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A szerelem is kémia, meg hormonok játéka, meg a többi.

Idővel elmúlik, csak nyugalom. Foglald el magad, törődj a családoddal, légy figyelmes a pároddal, gondolj rá, miért vagy vele, randizzatok.

2012. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Milyen a kapcsolatod a családoddal? Azt nem írtad. Férjed van akkor, ha jól értem.

Ha a kémia meg a szerelem közt kellene választanom, én a kémiára tippelni. Tombolnak a hormonjaid, újra vágysz. A mostani kapcsolatod ellaposodott. Lehet, hogy nem áll szándékodban megcsalni, így tudat alatt egy olyan férfira esett a választásod, aki szinte elérhetetlen, legalábbis te olyannak látod, és az lehet, hogy nem véletlen.

Szerintem ennyit nem ér felrúgni két családot is. Ha nem érzed jól magad a férjeddel, akkor beszélje vele, váljatok el, és akkor kereshetsz új kalandot. De ez a te életed, és csak egy van belőle. Légy boldog! Ha ehhez az kell, hogy megválj a mostani partneredtől, akkor tedd meg, mert amikor már késő lesz, akkor bánni fogod.

Hány éves vagy egyébként?

2012. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Na igen, ha a vágyanknak lehetne parancsolni már rég nem emberből lennénk... Nézd én 22 éves férfi létemre (egy hangya ezrednyi rész kivételével) teljesen tapasztalatlan vagyok a szerelemben, és a szexben egyaránt. De mégis ennyi év elég volt ahhoz hogy tudjak egyet s mást a világ dolgairól. Ezért mondom azt Neked: tedd fel a kérdést, hogy ha megkapnád őt, akkor el tudnál magadban számolni azzal, amit adott esetben tennél? Ha nem, akkor ezt az egészet valakinek el kell mondadod, az ilyesmit nem kéne magadban tartanod.
2012. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Elöször szed össze magad, ne paráz a közelébben hisz hamarosan nem látod őt többet,szal most kell mindent beleadnod.beszélgess vele hogy megismerjen,megkedveljen és ha úgy érzed akkor vald be neki mit érzel iránta.Ha visszautasít akkor próbáld meg elfelejteni,eltelik a pár hónap és többet nem látod,aztán szép lassan elhalványul ez az érzés-és így a családodat sem bántod meg(csak meg ne tudják).De azér mindenkép mond meg neki mit érzel lehet hogy ez egy soha visszanem térő alkalom,de én mondjuk a helyedben már a család miatt sem mondanám meg neki.
2012. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nálam is van, amikor így rákattanok valakire.

de aztán ez elmúlik. pedig sóvárgó kínlódás, mintha valami óriási dolog lenne, ami nagyon kell.


ilyen ritkán van az élet(em)ben. de többször visszacsap, ugyanolyan erősen.


simán lehet élni anélkül is, hogy találkoznátok.

néha bejön ez az érzés, tart akár egy éjszakán át, aztán elmúlik.

2012. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy a párom szinte (akármennyire fontos) totálisan gyerek hozzá képest. Mintha egy kiskutyust kéne összehasonlítani egy ferrarival. Felelősségel tartozom érte, gondoskodom róla, támogatom, élek vele.

De Ő...sokkal idősebb (49éves), öltönyben áll, eszik, lélegzik, még elképzelni se tudom egy farmerban vagy ha el is...letépném róla azon nyomban.

Én meg...a kiskutya (párom), ferrari (ő) én meg egy perverz majom vagyok. Álmomban is csak a bizonytalanság kínoz, elkapnám de eltűnik, beszélünk de nem hiszem el tényleg igaz stb. Mindig csak mások elött találkozunk nyilvános helyen, ödvözlésen kívűl, a munkáján kívűl zárt egység. Szinte már félnek tőle olyan hidegnek tűnik. De nekem... miatta szoktam rá a dohányzásra is, hogy kint legalább esélyem legyen tüzetkérni, elcsípni a tekintetét... áh, hülye vagyok. :( (Persze a barátnője is én koromfajta de szép, csöndes...sose lenne esélyem)

2012. máj. 9. 22:14
 7/12 anonim válasza:

jelenleg én is reménytelenül szeretek valakit és már nagyon kínoz az érzés,várom már hogy elmúljon,de nem megy,szeretem,ráadásul ő még nem is kedvel,volt szerencsém kavargatni vele de úgy néz ki nem vagyok neki elég jó...

neked csak annyit tanácsolhatok hogy próbáld meg kerülni már amennyire lehet...

2012. máj. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért azon nem gondolkodsz el két vágyódás közt, hogy mit dobnál oda érte? Velem is volt ilyen. Van egy biztos párkapcsolatom és akkor megjelent egy férfi, majd megdöglöttem volna egy csókért, vonzó volt, tökös, kicsit más, mint a megszokott és ez pillanatnyilag kizökkentett. De mielőtt valami hülyeséget csináltam volna elgondolkodtam: megéri? Megéri megbántani azt az embert, aki kitart mellettem mindig, aki szerelmes belém, akit szeretek, akivel nap, mint együtt vagyok?

Ráadásul mi van, ha az álompasid csalódást okoz? Lehet nem hiába olyan amilyen, ezt nem tudhatod, hiszen nem is beszéltél vele.


Ez ilyen tinilányos viselkedés, fellángolsz, majd megveszel, de nem mérlegelsz. Család mellett ezt nem kéne, ha szereted a párod.

2012. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Részvétem... Együtt érzek veled, mert hasonló helyzetben vergődöm én is..., de sajnos gyógymóddal nem szolgálhatok. :(

Hihetetlen, hogy mi nők, hogy megtudunk részegülni egy pasitól... :)

El kell döntened mit is/ kit is szeretnél igazán. Ha ez sikerült, akkor ezek szerint megtenni a következő lépéseket.

Ő hogy viselkedik veled? Add valami jelet, hogy Te is szimpatikus vagy neki vagy valami? Hány éves vagy?

Érezni a levegőben, hogy van valami közöttetek? :)

Valamerre mindenképp el kell mozdulnod, mert a sóvárgásba bele lehet dögleni...

Én munkamániás lettem... éjjel-nappal meló, karrier lett az első, meg alvás, szeretnék bizonyítani elsősorban magamnak és persze az egész világnak is, és van egy barátom, akit próbálok megbecsülni, azért, amiért szeret. Én is őt, de. ha ez a másik férfi egy szót szólna és már ugranék bármit is kérne... de nem szól.

Mégsem telik el nap, hogy ne gondolnék rá...

Nem tudom mikor lesz ennek vége, de remélem egyszer elmúlik, mindenesetre így sokkal könnyebb, mintha lenne időm agyalni, meg gondolkodni..., de így sem egyszerű.

Kitartást neked kedves kérdező!


23/L

2012. máj. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, annyit még, hogy örülök, hogy kiírtad ezt a kérdést, legalább tudom, hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel, kezdtem már azt hinni, hogy totál becsavarodtam! Köszi, hálás vagyok. :)
2012. máj. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!