Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekként az ember bármikor...

Gyerekként az ember bármikor megöleli, megpuszilja a szüleit, de ez felnőttként is ilyen természetes? Szoktatok apukátokkal, anyukátokkal felnőttként még puszizkodni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 19:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Apu nem ilyen érzelgős, csak akkor adtam neki puszit ha hazamentem és eljöttem, de most majdnem elveszítettük.. így ez megváltozott.

2012. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én apámat mindig megölelem,megpuszilom amikor csak alkalom adódik rá. Apu is ha találkozunk,mindig átölel,és megsimogat. Nekem nagyon fontos,hogy tudja szeretem,és tudom,hogy ő is szeret minket.

Apu nevelt fel minket.Ragaszkodom hozzá..

Anyámat sose öleltem meg,és ő se minket..Elhagyott minket.

2012. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Igen, szokás. Nagyszüleimmel is, kivéve a papámmal, valahogy Ő nem olyan érzelmes ilyen szempontból. :)

Apukám kiscicámnak hív, meg kicsimnek, Anyukám Kicsikémnek, drágámnak. Ha boltban vagyunk Apával mondjuk állunk sorba a kasszánál akkor a fejem tetejét szokta megpuszilni. :)

Apa a mamát is sokszor puszilja. Nálunk ez így szokás!

Pedig már nem velük élek.

23N

2012. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Bár még nem vagyok annyira felnőtt, de igen egyre gyakrabban szoktam :)

Kicsiként valahogy nem mert anyuék folyton veszekedtek,mivel apa alkoholista volt,de már jó pár éve nem iszik és nem is veszekednek semmin :)

Két éve körülbelül hogy mindig puszizkodunk, és ilyenkor mindig a következő kérdést vágják a fejemhez:

"Már megint mire készülsz?"

"Mennyi pénz kell?"

:D

Természetesen ezeket viccesen kérdezik, furcsa nekik hogy ilyen vagyok :D

19/L

2012. jún. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Érdekes, apukám pusziszkodósabb, mint anyukám. Apukámmal minden találkozáskor és búcsúzkodáskor adunk egymásnak puszit (erre már van saját rituálénk, ő mindig mondja, hogy adj egy puszit, én meg mindig megkérdezem, hogy muszáj?, aztán röhögünk), anyukámmal viszont akkor szoktunk egymásnak puszit adni, amikor valami szülinap van, vagy más ünnep, vagy akkor, ha megyek valahova messzire, ilyesmik, egy sima találkozáskor nem szoktunk. De amúgy tök jó kapcsolatom van mindkét szülőmmel, szóval nem gondolom, hogy ez ennek a fokmérője lenne, inkább attól függ, hogy ki milyen típus. Nekem is van már egy kisfiam, négy éves, hát őt egyfolytában képes lennék puszilgatni, ő is mindig jön puszit adni, de gondolom amikor már nagy lesz, akkor ez csökkenni fog.
2012. jún. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem. A puszilkodás nálunk gyerekként sem volt megszokott, az ölelés már inkább, de arról meg valahogy "leszoktunk".
2012. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Jól sejtem, hogy a válaszadók többsége nagyon fiatal, kb. 20 év körüli? Én 30 vagyok. Apám puszizkodna, de én nem. Őszintén szólva olyan büdös, hogy még a közelében lenni is nehezemre esik. Hiába mondom neki, hogy adjon a higiéniára :C
2012. jún. 11. 12:27
 18/21 anonim ***** válasza:

Amikor reggel megyek dolgozni, aki épp fent van annak adok két puszit, és amikor hazaérek akkor mindkettőnek.

31/N

2012. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem én gyerekként sem puszilgattam meg ölelgettem anyum. Nagyon jó a kapcsolatom vele, de nálunk nem szokás, csak akkor van ölelgetés, ha néha elmegy külföldre, meg amikor visszajön.
2012. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Persze nyelvescsók mind 2nek.


Nem csak anyámat puszilom meg apámmal kezet fogunk.

2016. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!