Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtam itthol hogy járok a...

Elmondtam itthol hogy járok a barátommal és engedték de most meg azt mondják hogy nem lehet kétszer volt nálunk és azt hiszik hogy már udvarol pedig csak járunk sehitsetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Na fék. Nekem a járás egyenlő az udvarlással... Egyébként miért lenne baj ha udvarol?? Had' tegye csak ha szeretitek egymást.
2009. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mi a különbség a "már" udavrol és a "csak" járunk között?


Udvarolni a fiúk addig szoktak, amíg össze nem jönnek a lánnyal, onnantól kezdve meg járnak nem?

2009. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Nem tudom én addig hívtam ezt az egészet udvarlásnak amíg meg nem kértem a párom kezét.
2009. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

És téged mi zavar? Hogy a szüleid nem fogadják el őt? És mi az, h "engedték"?? Nehogymár ők mondják meg, hogy kivel járhatsz és kivel nem..

Amit az előttem lévő emberke írt, teljesen egyetértek. És mi az, hogy nem udvarol, hanem CSAK jártok? Ha már jártok, nyugodtan udvarolhat is szerintem.

2009. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez is igaz lehet, így is lehet mondani. Felnőtt korban már így hívjuk, de kamasz korban mi addig hívtuk udvarlásnak, míg össze nem jöttek és el nem kezdtek járni! :)

Érdekes később már nem "járunk" a párunkkal, hanem együtt vagyunk, együtt élünk, jegyesek vagyunk stb! :)

2009. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ok én értem és én szeretem a párom és ő is engem de ők azt mondták hogy ha udvarol akkor nem járhatunk összeis vesztem velük hogy ilyenek de a nagyszüleimmel élek és ők nem engedik a szüleim elváltak és ők nincsenek velnk mert örökbefogadtak a nagyszülők
2009. júl. 3. 16:16
 7/10 A kérdező kommentje:
én azt is elfogadnám ha udvarolna de már be is mutattam és azt mondták lehet az hogy járjunk meg minden csak az a baj hogy azt mondták ha ide jár nálunk az már nekik olyan mintha udvarlás lenne jó lenne ha engednék de ha nem engedik hogy jöjjön nálunk akkor legalább azt megengedhetnék hogy én mehessek hozzá nem aludnák ott de akkor vele lehetnék de nem nengedik
2009. júl. 3. 16:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolom fiatal vagy még és azért nem engedik. Én a helyedben azt mondanám nekik, hogy inkább járjon Ő hozzátok, mint Te menj vagy nyilvános helyeken töltsétek az időt. Így szemmel tudnak tartani.

Amúgy meg nem nagyon értem azt az udvarlás és járás közötti különbséget, hiszen tök mindegy minek nevezzük, ha akartok úgyis sexeltek és úgyis szeretitek egymást.

2009. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen tudom de nem engedik hogy ő járjon ide mert félnek hogy a falu szájára kerülünk és azt fogják mondani hogy már ide jár udvarolni bár nekem mind1 lenne csak együtt legyünk de egyszerüen nem engedik ám 15 vok a barátom meg 17
2009. júl. 3. 20:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Húúú, hát akkor tuti a korod miatt nem. Azért nem ártana tisztázni velük, hogy sokkal hamarabb venne a szájára a falu, ha a faluban össze-vissza enyelegnétek.

Utolsó voltam :)

2009. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!