Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jó az, ha az első az...

Mennyire jó az, ha az első az igazi?

Figyelt kérdés

Ha valaki az első barátjával, barátnőjével marad, ha elsők egymásnak, és össze is házasodnak.

Pozitívumok és negatívumok is érdekelnek.

Inkább jó, vagy rossz, ha elsőnek találjuk meg az igazit?


2012. jún. 11. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Rossz. Egy idő után hajt majd a kíváncsiság. Mondom ezt úgy, hogy életem első szerelme a gyerekem apja akiért majd meghalok, mert elhagyott egy másikért. Pedig neki nem én voltam az első, sajnos a sokadik.
2012. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Nézőpont kérdése. A Közel-keleten például direkt elfedik magukat a nők és nem akadnak össze sok férfival. Úgy tartják, hogy ha folyamatosan jönnek-mennek a párok, akkor egy idő után már senki se lenne tökéletes és csak hasonlítanák az előzőekhez.

De ha ezt megvizsgáljuk más szemszögből, akkor pont az ellenkezője lehet igaz, hogy ha sok kapcsolat után összeakadunk az igazival, akkor megtanulnánk értékelni, mivel olyan különleges még előtte nem volt.


Szóval igazából nem tudni.

2012. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha valóban az igazi akkor nem fogod bánni, hogy vele maradsz egy életen át.

Ha másra vágynál közben, akkor nem ő az igazi.

2012. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ettől én is tartok egy kicsit, hogy mi lesz, ha majd ki akarna próbálni más nőket... :(

Minden téren elsők vagyunk egymásnak.

2012. jún. 11. 18:58
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább jó.Ha tényleg Ő az igazi,Én 29 évesen találkoztam az igazival,és nagyon jó lett volna ha Ő az elsö,kapcsolatom,és ezt párom is igy gondolja,már sokszor szóba került köztünk,hogy "miért nem találkoztunk elöbb"?.
2012. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én 14 és fél voltam, amikor elkezdtünk járni, ő pedig 17.
2012. jún. 11. 19:07
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így vagyunk a párommal. Nekünk így tökéletes,szeretjük egymást,az esküvőnket tervezzük,és egyébként 5 éve vagyunk együtt. Ha minden rendben van egy kapcsolatban akkor nincs szükség arra hogy mást kipróbálj.
2012. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Én örülök, hogy nem vagyunk elsők egymásnak a barátommal. Neki és nekem is volt részünk már komoly kapcsolatban, kevésbé komolyban, szex kapcsolatban és egyéjszakásban is. Szerintem sokkal jobb ez így, mert a puszta kíváncsiság nem fog félrevinni egyikőnket sem.. és tudom magamról, hogy engem félrevinne. Persze nem garantált, hogy később nem csal meg, vagy nem hagy el(persze remélem, hogy nem), de az nem azért lesz, mert soha nem volt még egyéjszakás kapcsolata és kíváncsi rá.


Szép, meg romantikus dolog az első szerelem, és az ebből adódó házasság, de én inkább a tapasztalatra szavazok.


Egyébként teljesen emberfüggő. Ismerek olyan párokat, akik már 16 éves koruk óta együtt vannak, és a mai napig boldog házasok..nem mellesleg már 30-40 éve.


23N

2012. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mi 15 evesen ismertuk meg egymast 17evesen jottunk ossz

20evesen hazasodtunk.

Minket nem hajtott.

Nagyon.valtozatos a kapcsolatunk es a szexualis eletunk.

mar van 2 babank.

13 eve vagyunk egyutt es meg mindig megvan a szenvedely meg minden fontos dolog.

ez toletek fugg!!!!!!

2012. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem kételkedtem, ha ő az igazi akkor el sem kezdesz ezen aggódni, mert érzed rajta a dolgokat. Mi 17 évesek voltunk mikor összejöttünk, minden tekintetben elsők voltunk, soha nem bántuk meg, ennek így kellett lennie. Ahhoz, hogy az elsővel maradj leginkább önmagad kell ismerni, én tudtam magamról, hogy nem kell sok farok, ő meg tudta hogy nem kell több tudjuk mi, és mint nagyapám mondta, és milyen helyesen, minden lyuk egyforma, csak más a körítés. Az a nehéz, hogy megtartsd azt a jellemet akiért beléd szeretett az az ember, és ne változz drasztikusan, add önmagad így nem ér csalódás soha.
2012. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!