Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt Már valakinek olyan h Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt Már valakinek olyan h Az első szerelem lett az igazi?

Figyelt kérdés
Konkrétan itt arra (is) gondolok, h akivel megtörtént az első szexuális dolog..?:P
2012. máj. 22. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok együtt a legelső szerelmemmel már de csak is hozzá hasonló ideálokat keresek.
2012. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő lett volna az... de túl fiatalok, éretlenek voltunk. Ha 5 évvel később találkozunk, sanszos, hogy együtt maradtunk volna. 3 évig voltunk együtt, ő volt az első, akivel megtörtént (és tökéletes volt!)

De vannak olyan párok, akik egymásnak az elsők voltak, együtt maradtak és nagyon boldogok együtt.

Annak idején többen mondták nekem, hogy az elsővel nem szabad együtt maradni, meg tapasztalatszerzés meg blablabla, a mai eszemmel azt mondom, nem kell az ilyesmire hallgatni.

2012. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első a feleségem, mára majdnem nyugdíjasok vagyunk és szeretjük egymást, igaz nem szerelemmel, az elmúlt.
2012. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nővérem exének a Bátyjáék. 16 éves volt a lány 17 a fiú össze jöttek és azóta is együtt vannak már a második gyermeket nevelik együtt kb 35 évesek
2012. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!