Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jó az, ha az első az...

Mennyire jó az, ha az első az igazi?

Figyelt kérdés

Ha valaki az első barátjával, barátnőjével marad, ha elsők egymásnak, és össze is házasodnak.

Pozitívumok és negatívumok is érdekelnek.

Inkább jó, vagy rossz, ha elsőnek találjuk meg az igazit?


2012. jún. 11. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

Rossz.

Én 15 évesen ismertem meg a férjemet. Hozzámentem,gyereket szültem. Később rájöttünk, hogy már régen úgy élünk egymás mellett mint két idegen. Egyikünk sem élte az életét. Egyikünknek sem lettek érdekes élményei. Így mi barátságban elváltunk..

HHa újra kezdhetném sosem mennék hozzá az első férfihez..Nagy hiba az.

2012. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

együtt nem lehet érdekes élményekre szert tenni?

vagy érdekes élménynek csak a változatos nemi kapcsolat számít?

2012. jún. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Én nem hiszek az első kapcsolatok működésében. a környezetem is ezt igazolja.

Egyszerűen ki kell próbálni több mindent, mielőtt elkötelezi magát az ember. Vannak dolgok, amit párkapcsolat mellett nem tehetünk meg. Egyszerűen kell az a nagy szabadságos időszak, mikor bármi megtörténhet.

Ha az ember elköteleződött, akkor már nem önmagáért, hanem kettőjükért él.

Hiába van 0-15 éves korig valaki egymaga, ilyen fiatalon még nincs szinte semmire sem lehetősége, de már egy másik emberért felelős...

Örülök azokkal, akiknek működik, de az én felfogásom szerint nem jó és nem is tartós egy ilyen kapcsolat.

Ez az én véleményem.

23N

2012. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi 21 évesen jöttünk össze, mindkettőnknek első volt a másik. 5 év után összeházasodunk, van 2 gyerekünk (most 10 éve vagyunk együtt), és én már nem vagyok biztos a dologban... Hajt a kíváncsiság, vagy kihűlt a dolog, vagy nem tudom. Élünk egymás mellett, mintha már 20 éves házasok lennénk, alig beszélgetünk... :(
2012. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha hajt a kíváncsiság, akkor eleve kíváncsi tipusúak vagyunk, nem bírjuk elviselni a nyugalmat. Rengeteg ilyen nő van, nem muszáj beismerni, de attól még így van (én is nő vagyok, de látom, mi megy...)

Bármilyen jó a kapcsolat, ha az egyik fél félre akar kacsintgatni, akkor teljesen mindegy, hogy azért, mert még nem próbált ki mást, vagy már rég próbált ki mást.


Ha hiszek abban, hogy ő az 'igazi'(már ha van ilyen), akkor nem fogom elcseszni a kíváncsisággal. Ha vele jó, és érzem, hogy mással nem lenne jobb, csak más, akkor nyuogdt vagyok, mert azzal az emberrel vagyok, akivel lennem kell.


Csakhát sokaknak nem elég a béke, a nyugi, a szeretet, nekik kell az izgalom, a családjuk feltúrása. És ha valaki ilyen, mindegy, hogy hanyadik párkapcsolatából lett a házassága. Én így gondolom, bocsi lányok, hogy ilyen csúnyákat mondtam rátok, de azért nézzetek csak magatokba... Kell a macsó, a szenvedély, az izgalom, aztán ráfogjuk a házasságunkra, hogy unalmas, rossz.

2012. jún. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak jól kell csinálni a dolgokat és nem lesz rossz.

Szerintem egyes helyzetekben az a baj, hogy nem tudják milyen más pasival/nővel lenni, ezért kíváncsiságból rosszat tesznek. De ha ez megtörténik, ott már baj van.

Annyiból meg jó, hogy tökéletesen megismered a másikat és még attól is jobban hozzánősz.

2012. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. jún. 22. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!