Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok menni csütörtökön...

Nem akarok menni csütörtökön iskolába, hogyan vegyem rá anyámat?

Figyelt kérdés

Egész évben ha hiányoztam kb 6 napot már sokat mondok. Még megvan 2 szülői igazolásom és már semmti se csinálunk ez az utolsó hét és pénteken meg osztálybuli lesz szóval csütörtök az utolsó nap és úgyse csinálnánk semmit de anyám nem nagyon hajlik rá, hogy leigazolja azt az 1 napot amit igazából már igazolni se kellene mert úgyse lesz már lehetőség bemutatni az osztályfőnöknek az igazolást :D

Mit mondjak neki, hogy puhítsam meg? NEm is csinálunk semmit ezt mondtam neki is erre azt mondja akkor már kibírod, de én nem akarok bebuszozni és végigülni 8 órát aminek a felén idióta filmeket nézünk (amit ha annyira akarok meg tudom tenni itthon is) a másik felén pedig szabad foglalkozás van (beszélgetés etc.) már teljesen le vagyok fáradva nem akarok a semmiért felkelni olyan korán.


2012. jún. 11. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Valóban kibírod már azt az egy napot! Tekintsd bulinak!
2012. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Mondd neki, hogy megy a hasad, ellenőrizni nem tudja.

Esetleg könyörögj :D

2012. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De nem akarom kibírni :D Nem látom értelmét, bulinak meg tuti nem fogom venni mert osztálytársaim nagy része száz, hogy hiányozni fog így játszhatnám a forever a lónt. :x
2012. jún. 11. 20:08
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Próbáld meg megmondani anyukádnak, miért nem akarsz iskolába menni: mert nem tanultok, semmittevéssel töltitek az egész napot, és te nem az típus vagy.


Emlékszem, amikor gimis voltam, megmondta az ofőnk, hogy a következő napon az első óra elmarad, 9-re kell jönni. Az iskola után mondta a barátnőm, hogy ha az órarendünk ebből áll: történelem (ez maradt el), tesióra, magyaróra, informatika, matek. Tesiből fel volt mentve; magyarórán unatkozott, mert uncsi volt a tanárnő; az utolsó két órára meg minek jöjjön? :DDDDD

És valóban nem jött el. Valahogy meggyőzte a szüleit, hogy fölösleges bejönni egy ilyen órarend miatt.

2012. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát remélem végül szerencsével járok :D
2012. jún. 11. 20:18
 6/16 anonim ***** válasza:

azt mondod be se kell már mutatni


én nem mennék be ha van igazolás ha nincs, szerintem nem írnak be, ha meg igen, akkor mi van? 1 napról van szó, ha eddig nincs igazolatlanod, akkor nem lehet baj

2012. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy darab igazolatlan órám van. :D véletlen folytán az is :D
2012. jún. 11. 20:22
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

én nem értem miért mindenki az utolsó hetekben nem akar bejárni, akkor már tök buli az egész semmi tanulás csak szórakozás minden órán

inkább télen nem mennék a minusz 20 fokban

2012. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
68%
reggel ne kelj fel időben, mikor felkeltenek akkor csapd ki a hisztit hogy te ugyan fel nem kelsz mert fáradt vagy és akkor se mész ha a lábadnál fogva kirángatnak a buszmegállóba, majd aludj vissza...
2012. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Drasztikus megoldás: Igyál romlott tejet, és akkor tuti nem kell bemenned. Főleg ha olyan hangosan hmm járatod a motort, hogy még anyukádnak se lesz szíve elküldeni :D Vagy csak simán szilvalekvár :D
2012. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!