Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok menni csütörtökön...

Nem akarok menni csütörtökön iskolába, hogyan vegyem rá anyámat?

Figyelt kérdés

Egész évben ha hiányoztam kb 6 napot már sokat mondok. Még megvan 2 szülői igazolásom és már semmti se csinálunk ez az utolsó hét és pénteken meg osztálybuli lesz szóval csütörtök az utolsó nap és úgyse csinálnánk semmit de anyám nem nagyon hajlik rá, hogy leigazolja azt az 1 napot amit igazából már igazolni se kellene mert úgyse lesz már lehetőség bemutatni az osztályfőnöknek az igazolást :D

Mit mondjak neki, hogy puhítsam meg? NEm is csinálunk semmit ezt mondtam neki is erre azt mondja akkor már kibírod, de én nem akarok bebuszozni és végigülni 8 órát aminek a felén idióta filmeket nézünk (amit ha annyira akarok meg tudom tenni itthon is) a másik felén pedig szabad foglalkozás van (beszélgetés etc.) már teljesen le vagyok fáradva nem akarok a semmiért felkelni olyan korán.


2012. jún. 11. 20:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hidd el, ki fogod bírni. Ilyenkor már az egész osztály csak szenved és pont ez tart titeket össze :D

Lesz még biztos jó pár ilyen utolsó napod. Ne hogy már az év leglazább napja fogjon ki rajtad :)

Van egy sajátos hangulata az utolsó napoknak.

2012. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is így voltam ezzel mindig. Találj ki valami hasznosabb dolgot a suli helyett, amit anyud is megért. Nem tudom van-e valami hobbid, azt fel lehetne hozni, hogy az értelmesebb elfoglaltság a suli helyett.
2012. jún. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azokért a napokért szerettem bejárni mindig, imádtam, hogy semmit sem kell tanulni, csak lazulunk. Én biztos nem hagynám ki pont ezeket a napokat! Pedig én is 30 km-ről jártam be vonattal, az állomásra negyed óra volt az út biciklivel, szóval tudom, miről van szó, mégis soha ki nem hagytam volna semmi pénzért! Tényleg van egy nagyon jó hangulata ezeknek a napoknak!
2012. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Énis így voltam csak én a tegnap hétfővel xD

Én azzal érveltem, hogy egész évben becsületesen bementem minden nap minden órára, mindig próbáltam a legjobbat kihozni magamból, így egy szabad nap, melyet ugyis letud igazolni azt teljes mértékben megérdemlem, így ezt se ő se senki nem veheti el tőlem, vagy nemde? 181 napból áll a tanítás, azon az 1 hiányzó napon nem fog múlni semmi, főleg ha még pénteken is menned kell. Javaslatom a következő, kérdd szépen és ha nemleges választ ad, akkor kóslass utánna, segíts neki 1-1 házimunkában és próbáld végig meggyőzni hogy ezen az 1 napon nem múlik semmi. Lehetőleg ne eröltesd ha nem megy, mindig próbálj valami viccből előjönni, hogy nem mész csüt.ön. Fontos, hogy ne menjen át vitatkozásba a beszélgetés és nyert ügyed van. Sok sikert :) Remélem tudtam segíteni

2012. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sikerült :D Köszi mindenkinek :D
2012. jún. 12. 15:43
 16/16 anonim ***** válasza:
istenem de szeretnék egy napot a suliban. :( de helyette csak éretsségizni mehetek vissza az iskolámba jövőhéten.
2012. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!