Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha a férjemtől...

Nagyon gáz, ha a férjemtől csak úgy kaptam ajándékba egy Rubint Réka DVD-t?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 13:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%
Hát, én vennék Erős Pistát meg valami olcsó arckrémet, kicsit tennék bele az Erős Pistából, és átcímkézném, ráírnám, hogy Pénisznövelő Krém. Nehogy azt mondja, hogy nincs humorérzékem! :D Egyébként igen, gáz, de még mindig jobb, mintha megcsalna csak azért, mert felszedtél pár kilót. :(
2012. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
Hát szerintem meg nem gáz. Gondolom nem akarta konkrétan neked szegezni a tényt, hogy meghíztál (vagy éppen te siránkoztál emiatt), így egy gyengébb célzással, nem bunkón, segített a "problémán". Én ilyenen nem akadnék ki, állj neki edzeni. 18L
2012. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Sókristály ***** válasza:
95%

Nem kell mindig a legrosszabbat feltételezni.

Én 25 éves koromban valami márkás ráncosodás elleni krémet kaptam a férjemtől. Végül elmesélte, hogy rákérdezett a kolléganőinél, hogy mit vegyen, mondták neki, hogy valami arckrémet, és ez volt a legdrágább :-)

2012. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%

#11, ment a zöld mancs.

Nagyon bolond vagy :))))))))))))))))) (jó értelemben)

2012. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én ilyen DVD-t kapnék a páromtól annak nagyjából két oka lehetne. 1. valamelyik munkatársa mondta, mert ő is azt vett a feleségének/a felesége otthon erre tornázik, 2. bement valami boltba ahol az eladó mondta, hogy ezt veszik a nők leginkább. :D

Ha daginak tartana valószínű megmondaná, mert a célozgatások nem annyira mennek neki.

2012. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Annyival bonyolultabb a szitu, hogy 6 hete szültem. Így is gáz?

2012. jún. 12. 16:51
 17/22 anonim ***** válasza:
56%
Jaj teh... Én írtam az Erős Pistásat, így pláne megcsinálnám... De persze beszéljétek ezt meg! Nekem nagyon rosszul esett volna egy ilyen szülés után, még úgy is, hogy egyébként szeretem az ilyen DVD-ket. :( Mindenképp beszélj vele, hogy megbántott, és hogy idő kell, míg összeszeded magad, egyébként is gondolom örülsz, ha egy kicsit tudsz magaddal foglalkozni, és semmi kedves gátsebbel ugrabugrálni. Ha valaki ezt tanácsolta neki, biztos nem említette, hogy most szültél. Meg nem is alkalomra kaptad, csak úgy. Szerintem magától volt ilyen tahó.
2012. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
*kedves helyett kedved
2012. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom mi ezen a gáz. Ha nem akarsz lefogyni, add vissza neki, hogy szívem nincs rá szükségem, ilyen maradok. Ha meg szeretnél, akkor hasznosítsd.
2012. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
6%

#2 vagyok

Így szerintem semmi gond nincs ezzel. Biztos ő is tudja, hogy ilyenkor minden nő szeretné visszanyerni a régi alakját (no meg az apukák is örülnek ennek), és ebben akar segíteni.

De ha csak pár hete szültél, akkor óvatosan tornázz arra a dvd-re. A Rubint "jónővagyok" Rékát néha elkapja a gépszíj, és azt hiszi artistákat képez. Ne terheld túl magad.

2012. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!