Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha a férjemtől...

Nagyon gáz, ha a férjemtől csak úgy kaptam ajándékba egy Rubint Réka DVD-t?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 13:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
36%
szerintem meg nem gáz. miért is lenne az gáz, ha azt szeretnénk hogy a párunk szép és egészséges maradjon/legyen? csak éppen a férfi logikájával kifundálta, hogy ha ezt szóban mondaná, biztos megsértene, meg félreértenéd, és akkor egy dvd-vel szavak nélkül sutyiban letudja. viszont pont ezzel talált mellé nálad. a férfiak egy része sose fogja ezt előre látni, hogy mivel lő pont mellé :) szerintem ne haragudj meg rá
2012. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem gáz. Én örülnék, ha a férjem motiválna engem a mozgásra, mert sajnos elég lusta vagyok, bár a súlyommal nincsenek problémák. Nem esne rosszul tőle ilyen gesztus, sem kondibérlet, stb. Lehetséges, hogy te emlegetted, hogy nem vagy elégedett az alakoddal, pláne, hogy látom, szülés után vagy. Szerintem ő csak segíteni akar neked, hogy jobban érezd magad.
2012. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!