Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti nagyszüleitek is szellent...

A ti nagyszüleitek is szellentenek ha kell ha nem?

Figyelt kérdés

Persze biztos nekik is kellemetlen, de azért nekünk is, hogy napjában elég sokszor hallgatjuk.

80on felül vannak.



2012. jún. 12. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen, sajnos idős korra már nem működnek úgy a dolgok (vizelet visszatartás, szelek visszatartása)... És egyébként, ami még ront a helyzeten, hogy a hallásuk sem a régi, így azt hiszik, hogy sunyiban oldják meg, közben pedig mindenki hallja.
2012. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ők hallják, igazából sajnálom is mert tuti kellemetlenül érezhetik magukat, főleg családi összejöveteleken. :(
2012. jún. 12. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a nagyim még csak most lesz 60, de igen, ha kell ha nem, szellent. Neki ez a természetes. Nagypapám is ugyanez volt, de ő sajnos már nincs köztünk. Mellesleg nagyim agyilag tök ép. Így nőtt fel, ez van. :-) A másik nagymamám skizofrén, ő érdekes módon vissza tudja tartani, tudja hogy nem illik, pedig 70en túl van. Egyénfüggő szerintem.
2012. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Olyan nincs, hogy valaki szellent, ha kell, ha nem.

Próbálj meg szellenteni olyankor, amikor nem kell!

Ha nincs a belekben bélgáz, akkor nem fogsz tudni.

2012. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a párom szellent mindig:D De néha olyan hangosat, hogy még a papagájaink is megijednek.


Néha viccesen megjegyzem, hogy hogy bírsz ennyit, vagy rácsapok a hátára:D

Persze társaságban, idegen helyen nem csinálja.


Engem különösebben nem zavar, elég gáz lenne, ha a párja előtt se ereszthetné ki.


Nagymamám tudod mit mondott nekem régen?"Inkább ez jöjjön ki, mint a mentő"

S igaza volt, mert a bélcsavarodás nem a legkellemesebb dolog.

2012. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!