Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A lányok ugyanolyan gyakran...

A lányok ugyanolyan gyakran és ugyanolyan büdöset szellentenek mint a pasik. Akkor miért tikolják?

Figyelt kérdés
Ezt most hallottam egy szakorvos professzortól. Csak a lányok olyankor mindig elvonulnak. Nem büszkék erre? Mert én pasi vagyok és ha felhozok egy csajt akkor már első nap szellentek is, kicsit zavarja de elnézi nekem. Akkor ti csajok miért tartjátok ezt megalázónak? Hiszen ez természetes.
2012. márc. 11. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Lehet én nőis vagyok, de soha nem éreztem jól magam olyan pali társaságában, aki szeret mellettem büdöset fingani....
2012. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha szereted a pasit, akkor elviseled. Nekem mindkét szobatásamnak voltak csajaik és a pasik sokat fingottam, de a csajok csak annyit mondtak, hogy de kicsim ne gusztustalankodj, de ezt mosolygvba mondták. Tehát a lányok ezt elfogadják és a pasik is. De a csajok mégsem hajlandóak pasijuk előtt szellenteni.
2012. márc. 11. 22:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A nap kérdése 10 pont :D
2012. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Na várj.

1: Te eddig azt hitted, hogy a szellentés férfi dolog kizárólag? :D

2: Egy dolog, hogy valaki elismeri, hogy szokott, más dolog, hogy büszke rá :D

2012. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem titkolja senki. Egyszerűen csak van annyi emberi érzés a másik felé, hogy nem fingik az orra alá.
2012. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

Mert a nők olyan "finom" léleknek hiszik magukat:

-nem illik szellenteni társaságban

-nem illik illetlen helyre szőrt növeszteni...stb.stb

2012. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem nagyok sok szőr van a fenekemen és szex közbenmindig szócá teszik. Ilyenkor én is leoltom a nőt, hogy neked is vannak ott pihe szőreid stb és kussban marad. Így lehet rájuk hatni.
2012. márc. 11. 23:04
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Akkor van ciki, ha be van izzadva a muff, feszes a gatyócska, és a bugyi előreterelia fingot a muffba, miközben órán ül a delikvens, és ciki lenne rottyantani!!
2012. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én popómba fel van dugva egy wc-illatosító, így mindig rózsaillat áramlik ki.
2012. márc. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem azt a nőt aki veled szóba áll!
2012. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!