Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném tul magam,...

Hogyan tehetném tul magam, tapasztalatok hasonlougyben?

Figyelt kérdés
Sok évnyi házasság,gyerek,tönkrement kapcsolat..a férjem összeismerkedik valakivel,kölcsönös szimpátia,beszelgetések(állitolag ennyi).külön költöztünk pár hétre,aztán rájöttünk hogy együtt mégis jobb,és átbeszeltük hol hibáztunk,hogyan jutottunk idáig és kinek miben kell változni...DE,lefektette azt a bizonyos harmadikat amig külön voltunk,én nem tettem semmi ilyen,nekem nem ilyesmin járt az eszem vele ellentétben.a bizalom eltünt,ezen őrlödöm mindennap hiába hogy nem voltunk akkor együtt és hiába hogy közben boldog vagyok hogy ujra együtt a család.
2012. jún. 13. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok házas, "csak" párkapcsolatom van, de nem tudnám ezek után újrakezdeni.

Állandóan azon aggódnék, hogy kivel hol mikor mit csinál...

Teljesen felőrölne. A lelki békém többet ér annál, hogy egy ilyen kapcsolatba feccöljek energiát.

2012. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a beszelgetést mellettem megbocsájtottam,hisz ezt én is eljátszottam anno,ahogy az én önbizalmamnak jot tett.ugy most az övének is.azt hittem enyhül de egyre rosszabb.nem azon örlődök hogy most mit csinál éppen,hanem eszembe jut hogy máshoz ért és ez fáj
2012. jún. 13. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Épp azért, amit mondasz, nem tudnék vele lenni. Máshoz ért! Mást kívánt úgy!! Mással.....csinálta. NEM!! Nem őrülnék bele, inkább valahogy túlélem a szakítást, de együtt lenni nem tudnék...:(
2012. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!