Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok hozzá/hogyan reagálnátok le ha a 14 éves lányotok egy 30 éves férfival lenne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 04:47
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
89%

igaz még csak kismama vagyok, de én nem örülnék neki. Most még korai nagyon, hatalmas a kor- és gondolkodásbeli különbség kettöjük között. Késöbb nem zavarna de egy 14 éves még nagyon fiatal. Elmondanám neki az ezzel járó veszélyeket, majd azt, hogy várjanak vele még 4 évet. Tiltani nem tiltanám mert az semmi jóra nem vezet, akkor titokban fognak olyasmik történni amiket nem fog elmondani, esetleg baj lesz belöle és már késö rajta segíteni. Én bízom benne, hogy lesz annyira értelmes, hogy megértse.

Kedves Kérdezö te vagy ebben a helyzetben?

2010. júl. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
91%

Én sem örülnék. Lehet, hogy extra felnőtt a lányom, de mégis elgondolkodnék, hogy mit akar egy felnőtt férfi egy gyerektől:(

Ebben a korban még óriási ez a korkülönbség. És egy 14 éves lány még nagyon gyerek, bármennyire hiszi is, hogy már felnőtt.

2010. júl. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
82%
szerintem ezt még a törvény is bünteti, 16 éves kor alatt liliomtiprás, vagy mi..
2010. júl. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
94%

Szia!Hát én biztos hogy a pasit kérdezném meg,hogy mit akar egy felnőtt férfi egy kislánytól.Ez nem egészséges.Később már engem sem zavarna! De most még nagyon soknak tartom a körkülönbséget.

/4 lány anyukája/

2010. júl. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
78%
Hát én biztosan elbeszélgetnék a faszival. Egy 30 éves felnőtt férfi mit akar egy 14 éves gyerektől????? Beteg a lelke az ilyennek...az a gyerek általános iskolás még, a férfinek meg már családja kellene legyen, mégis mit képzel? Na azt nem tenné zsebre amit tőlem kap. Én a lányommal is elbeszélgetnék, hogy vegye már észre, hogy az ilyenekkel nem kell szóba állni.
2010. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..lényegében csak érdekességből tettem fel a kérdést :) kiváncsi voltam ki hogy élné meg mint szülő és mit cselekedne .
2010. júl. 7. 11:34
 7/54 anonim ***** válasza:
75%
hát beszélnék a férfival és először szépen megkérném arra, hogy fejezzék be a lányommal a kapcsolatot. ez már szerintem túlmegy minden határon..
2010. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
72%
ma 07:54, rosszul tudod, a 14. életév betöltése után már nem bünteti törvény, csak az előtt számít liliomtiprásnak.
2010. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
60%
Elmondanám a lányomnak,hogy ki ez a férfi valójában,és mit akar tőle...(egyértelmű,hogy pedofil!)
2010. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
51%
bocsánat h én is irok, de szintén 14 éves vagyok. de ez nem normális dolog 1. törvény tiltja, 2. a 14 az még kamasz a 30 meg már felnőtt férfi. max. 21 de az is már SOK de ha a tényleg nagyon "öreget" nézünk.
2010. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!