Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ténylegesen engem szeret, de...

Ténylegesen engem szeret, de mégis lelép mással?

Figyelt kérdés
Nem ez a kérdés, mert tudom, érzem és bizonyítja ennek ellenére is, hogy szeret. Mégis elhagyott egy idősebb, kiélt nőért akivel tökéletesen szórakoznak. Nem értem és nem is tudom lezárni a helyzetet. Itt vagyok a gyerekünkkel, ő meg éli világát, de ha találkozunk sóvárog utánam és bizonytalanságot érez. Lassan itt a költözés, 1 hét múlva. Elvileg összeköltöznek, mi pedig mehetünk amerre látunk. Sajnos semmink nincs és még ő is elhagyott.
2012. jún. 16. 12:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha szeretne,nem lépett volna le.
2012. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Elmegy mert NEM szeret ,sajnálom.

remélem lesz jobb...

kicsi a gyereked?

2012. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Menti az irháját. Senki se vallja be szívesen magáról, hogy rossz ember.


TAnács minden nőnek: soha ne a szavakkal foglalkozzatok, hanem a tettekkel. Ha a kettő nem passzol, akkor a tetteknek kell hinni!

2012. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Na utolsó, nálad a pont. Amit mond, tökéletesen ellentéte annak amit tesz. Egy bizonyos értelemben. Innen tudom, hogy szeret. Csak az nem jön össze, hogy akkor miért van mással, akit nem is szeret, mellesleg pár hét alatt megcsalta már velem nem is egyszer?! Igen, két éves a kicsi.
2012. jún. 16. 12:10
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret. Ezt akarod hinni, de nem így van. Aki szeret, az nem hagy el.
2012. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Jaj hagyd a fenébe az ilyen embert aki elhagy a gyerekeddel

....

2012. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Annyi tartásodnak kellett volna lenni,hogy ezek után nem fekszel le vele.Ő meg örült magának,hogy 2nőt ápolgat egyszerre.A tett a következő:képes otthagyni téged meg a gyereket egy másik nőért.Szerinted akkor szeret?Maximum bájolog egy kicsit neked,hogy ne verd ki a hisztit.
2012. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ez nem bájolgás és nem csak én látom ezt, mert naiv vagyok. A barátai, a családtagjaim akik mellesleg nem szeretik, még a főbérlőnk is, aki igazából egyikünket sem ismer teljesen.
2012. jún. 16. 12:19
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Húha, ha a vadidegen főbérlő is azt mondja, akkor az úgy is van.
2012. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem lehet meggyőzni, ez már nem az első kérdésed, de hiába mondjuk százan, te csak hajtogatod, hogy de-de téged szeret. Persze, nyilván könnyes szemmel rólad ábrándozik esténként, miközben a szeretőjét tolja..
2012. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!