Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ténylegesen engem szeret, de...

Ténylegesen engem szeret, de mégis lelép mással?

Figyelt kérdés
Nem ez a kérdés, mert tudom, érzem és bizonyítja ennek ellenére is, hogy szeret. Mégis elhagyott egy idősebb, kiélt nőért akivel tökéletesen szórakoznak. Nem értem és nem is tudom lezárni a helyzetet. Itt vagyok a gyerekünkkel, ő meg éli világát, de ha találkozunk sóvárog utánam és bizonytalanságot érez. Lassan itt a költözés, 1 hét múlva. Elvileg összeköltöznek, mi pedig mehetünk amerre látunk. Sajnos semmink nincs és még ő is elhagyott.
2012. jún. 16. 12:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

érzem és bizonyítja ennek ellenére is, hogy szeret.



Gondolom milyen mély szeretetet érezhet, miközben tövig nyomja a farkát egy másik nőbe.

2012. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Meséld már el, hogyan bizonyítja a szeretetét? Komolyan érdekelne.
2012. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hosszan és érzékien csókol, ölel, szorít, puszilgat. Ha nem fekszem mellé szóvá teszi, stb Mint az átlag szerelmesek. Csak mi nem vagyunk azok.
2012. jún. 16. 17:01
 14/23 anonim ***** válasza:

Uhhh na ez az utolsó komment már engem is válaszra késztet.

Figyu!

Az utcán szembejövő 10 pasiból 10 hosszan, szenvedélyesen ölel, csókol...d.gás előtt és közben! :)

Szóval ez nem a szeretet jele! Erre akármelyik jött-ment csávó képes csakhogy széttedd a lábad! :)

Tessék felnőni, elvégre van egy gyereked! Ne azt lássa már, hogy anya egy balek!

2012. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Aha, csak mi nem fekszünk már le egy ideje.
2012. jún. 16. 21:53
 16/23 anonim ***** válasza:

Akkor mit csináltok????

Már bocs, de én csak azt puszilgatom, és annak hagyom akivel le is fekszem! Még fiatalabb koromban ez nem csak 1 emberre korlátozódott...értsd alatta, hogy párhuzamosan én is tartottam szeretőket...annyi különséggel, hogy se férjem, se gyerekem nem volt mellettük...éltem az életem.

Mint ahogy a férjed teszi most! De hogy szeretne, azt szinte kizártnak tartom!

2012. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy a másik nővel nem csinálja ugyanezt?
2012. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem. Elhagyta és visszatért :)
2012. jún. 17. 17:51
 19/23 anonim ***** válasza:
Jó ,akkor megnyugodtam, hogy kamukérdés! :)
2012. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem, egy kicsit sem volt kamu a kérdés. Minden úgy történt, ahogyan azt leírtam.
2012. jún. 18. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!