Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki megszüntette a kapcsolatot az apjával? Mi késztette erre a döntésre?

Figyelt kérdés
Felnőtt ember vagyok már. Élném a saját életem. Apám folyamatosan ki akar használni, érzelmileg zsarol, hamisítja az aláírásomat, belerángat minden bajba. Kezdek ebbe belebetegedni. Hiába beszélek, nem hallgat rám. Úgy érzem, ebből az egyetlen kiút, ha megszüntetem vele a kapcsolatot.
2012. jún. 16. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Párom húga szüntette meg a kapcsolatot az apjukkal. Senki sem tudja, h mi volt a kiváltó ok, de gyanítják, h após azt mondta neki, h nem kellett volna megszületnie. A szülőknek akkor már nagyon rossz volt a kapcsolatuk és párom anyukája csalta is őt. Szóval talán nem is édestestvérek párommal.

Az esküvőjére sem hívta el. Most párom másik húga készül az esküvőjére és meg akarja hívni az apjukat. Erre ő megtagadta a részvételt.

2012. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
En szuneteltettem a kapcsolatot a csaladommal. Masfel evig nem kerestuk egymast.
2012. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Elfelejtettem azt, hogy miert tortent...: megloptak es mikor kiderult, belehazudtak a kepembe...:(
2012. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én megszüntettem, de nem is nagyon volt kapcsolatunk egymással. Őt csak 18 éves koromban ismertem meg. Jött egy darabig aztán különféle kifogásokkal elmaradozott, én pedig úgy döntöttem nem kap több esélyt, és nem akarok tudni róla.
2012. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat,en nem onszantambol. apam nem akar hallani rolam.
2012. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Több mint két éve nem beszélünk.

Idegbeteg, agresszív, főnökösködő állat volt velünk mindig is. Nem hiányzik.

23/N

2012. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem nem volt szivem megszuntetni szuleimmel a kapcsolatot, de minden okom meg lett volna ra! terhes lettem, anyam lek*vazott, lekopott, elvittek (akkor azt mondtak csak megvizsgalnak mert nem hisznek nekem) abortuszra, azt mondtak a dokinak hogy annyi penzt adnak neki amennyit akar stb, de persze en nem akartam, mar 21 voltam, nem tehettek semmit. akkor azt mondtak h tobbet nincs mit keresnem otthon, ne keressem oket, se a csaladot. a ferjem csaladja volt az aki mellettunk allt. aztan par nap multan ok kezdtek hivogatni, menjunk haza, megsajnaltam oket, tobbszor hazalatogattunk. majd megszuletett a kislanyunk, ujbol hazacsalogattak, igergettek mindenfelet csak marajunk otthon. tobbszoris nagy osszegeket kert kolcson tolunk apu amit sose idoben adott vissza, mindig hazudott, minket is adosagokba rangatott, szar uzletekbe, csak vesztettunk, nem is ertem hogy hihettem hogy jot aka nekunk. a ferjemet es csaladjat allandoan kritizaljak, nem is hivom csak anyut nagy ritkan, aput soha. sokszor mondjak h mennyire hianyzik nekik a kislanyunk, de jon hogy hozzajuk vagjam: annakidejen meg akartatok olni!
2012. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaj, te szegény! Nagyon sajnálom. :( Remélem, a férjeddel és a gyermekeddel boldog vagy. Kitartást és erőt kívánok nektek!
2012. jún. 17. 15:11
 9/9 anonim ***** válasza:
koszonom! igen, mi jol megvagyunk :)
2012. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!