Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi után elköltöztetek otthonró...

Mi után elköltöztetek otthonról, milyen sűrűn látogatjátok a szülőket?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 10:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy jöttem el,hogy összevesztünk...Rég találkoztunk,de minden nap beszélünk telefonon.
2012. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában 2 hetente hétvégén lemegyek és náluk is alszom. Budapesten élek, a szüleim kb. 30 km-re Budapesttől, jó a közlekedés oda, úgyhogy gyakran le tudok menni.
2012. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hetente kétszer általában. De nem laknak messze, kocsival 15 perc kb.
2012. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Általában minden héten találkozunk, hol ezért, hol azért, de van, hogy többször is. Pl. bevásárolni együtt szoktunk menni, ha sok cuccot akarok venni, mert nekem nincs autóm, meg amúgy is, sok mindent csinálunk együtt anyukámmal.

De konkrétan akkor, amikor elköltöztem, akkor sokkal ritkábban találkoztunk, mert akkor 200 km-re költöztem, csak azóta visszajöttem, mert itthon is kaptam munkát, meg az egyetem miatt is.

2012. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyámmal heti 1x megyünk shoppingolni,hozzá átmegyek szóval ilyen csajos programokat,bár tényleg ő legjobb barátnőm:)

Édesapámmal más,mert ő más városba lakik szóval nehezebb de átlagba 2 hetente:)

Mikor elköltöztem édesapámtól összeveszve történt szörnyű volt,de hál isten rendbejött minden:)

2012. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
havonta 1szer, leghosszabb ideig nem talalkoztunk 2honap volt. ferjhezmentem, hetente 1-2szer felhivom anyut, aput soha, csak ha konkret mondanivalom van.
2012. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hetente egyszer,esetleg kétszer találkoziunk
2012. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mivel nagyon közel lakunk egymáshoz városon belül is, így hetente többször.
2012. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Soha. Nem dísznek jöttem el 15 évesen. Nagyszüleimet látogatnám én hetente, de 300km-re vannak innen. Így csak párhavonta tudom ezt megtenni.
2012. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

heti 1x igyekszünk összefutni. vagy anyum jön át hozzám, vagy elmegyünk valahova kajálni, vásárolni, dumcsizni.

telefonon naponta beszélünk, mert mindig van mondanivalónk egymásnak, tehát nem ilyen 2 perces hogy vagy stílus, hanem szófosás :)

sosincs balhé, nagyon szeretjük egymást.

szerencsére viszonylag közel lakunk, szóval nem macera összehozni :)

2012. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!