Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki volt ilyen mélyponton...

Aki volt ilyen mélyponton segítene?

Figyelt kérdés

Elkezdtem becsavarodni. Itthonvégezhető munkám van, de másik országban kell hozzá élnem. Barátaim nem nagyon vannak még, a családom messze, a párom szakított velem. itthon ülök folyamatosan, néha ráveszem magam, kiöltözök, sminkelek, elmegyek vásárolni vagy hasonló de legszívesebben csak itthon vagyok és megőrülök. Ma is lenne lehetőségem bemenni egy klubba nézni az esti meccset de nem akarok, nem tudom rászánni magam közben épülök le lelkileg ...

kicsit felráznátok?

23N


2012. jún. 17. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz fel, és menj el futni, vagy egy kondi terembe. (ott ismerkedhetsz is). Minden féleképen mozogj, tornázz!Keress szingli klubokat, járj el a rendezvényeikre. Vegyél egy kiskutyát, sétálj vele. Meglátod majd, hogy mennyi ismerőst szerzel általa.
2012. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja!... és mosolyogj! Ha lehajtott fejjel, durcásan jössz-mész az emberek között, senki sem fog hozzád szólni, inkább megijednek tőled, és messzebb húzódnak.
2012. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
mosolygok egyszerűen csak nincs kedvem elmenni társaságba. van pár ismerősöm akik szerveznek mindig vmit ma pl ezt a meccsnézést de semmi kedvem elmenni, pedig biztos jó lehetőség lenne. Így ment el az egész hétvégém, mindig kimagyaráztam magam előtt h miért nem megyek találkozni velük
2012. jún. 17. 17:07
 4/16 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanaz a szitu,csak én nem külföldön vagyok.Ha szép helyen vagy,én mindenképp csavarognék,tudom hogy nehéz ilyenkor kimozdulni,de mikor hazaérek,van egy kis örömérzetem legalább:)Szerezz be egy kistestű kutyát,ráérnél vele foglalkozni,vele jobb sétálni.Netes barátokat is lehet szerezni fórumokon,akikkel tudsz magyarul beszélni.Valami sport is segít,uszoda,strand,futás,vagy vegyél egy biciklit.Nyugodtan ülj be kávézóba,vagy étterembe kajálni.És bemennék ma abba a klubba,ha valaki meglátja hogy egyedül vagy,biztos akar trécselni veled néhány szót,attól egy kicsit jobb kedved lesz.A you tube-on van a Csernusnak egy videója,ha jól rémlik egyedül a címe,tökéletesen rávilágít arra,hogy egyedül is lehetünk boldogok,csak egy kicsit meg kell mozdítanunk magunkat:)
2012. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Velem is ez van :) A legfontosabb hogy találj vmi hobbit vagy csak egyszerűen csináld azt amihez kedved van hiszen ez a szabadság hogy senkitől nem függsz annyira .

Vagy keress kedvedre egy tánc tanfolyamot, fess, rajzolj, kezdj el valami hangszeren játszani érezd jól magad, menj el moziba nézz egy filmet.

2012. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
* egyébként ha sportolnál felszabadultabb lennél, érdemes kipróbálnod.
2012. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
van egy hobbim, rajzolok, de azt is itthon. Ezt élvezem, de nem lehet ez az egyetlen életörömöm:( kutyát nem tarthatok a lakásban sajnos
2012. jún. 17. 17:16
 8/16 A kérdező kommentje:
heti kétszer elmegyek sportolni, de oda is csak azért, mert előre befizettem, egyébként sosincs kedvem
2012. jún. 17. 17:17
 9/16 anonim ***** válasza:

Nagyjából kétféle tanácsot kaphatsz egy ilyen kérdésre:

1, de menj el bulizni, ha hívnak

2, ötletek arra, hogy mi mindent csinálj.


Neked azonban nem az a bajod, hogy nincs ötleted. Neked az a bajod, hogy nehezen szánod rá magad. Pedig csupán két dolgot kénetenned. Elfogadnod, hogy most ez a helyzet, amit itt vázoltál, és nem fogadnod el, hogy így marad. HAJRÁ!

2012. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is ezt csinálom. Igyekszem rávenni magam hogy kimozduljak, de azért még mindig jórészt csak kifogásokat gyártok, aztán meg az a bajom, hogy miért ülök itthon. Mára is volt program, de tegnap elrontották a kedvem, úgyhogy inkább itthon maradtam sajnálni magam. :S

De általában igyekszem emlékeztetni magam arra, hogy így lemaradok mindenről. Ez az állandó majd holnap csak arra jó, hogy elmúlik az életem én meg még mindig a holnapra várok. :( Arra is próbálom emlékeztetni magam, hogy többször bántam meg azt, hogy kimaradtam valamiből, mint azt, hogy rábeszéltem magam és elmentem.

Időnként megnézem az Igenember c. filmet. :)

Szóval, lassan, de remélem biztosan kimászok ebből a lustiból! :)

2012. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!