Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek hogy nagyon mélyponton volt a kapcsolatotok, de utána helyrehoztátok?

Figyelt kérdés
Pl. velünk most az van, hogy a barátom közölte velem hogy már nem szeret annyira mint az elején és ki akar próbálni mást, de szeretné ha helyrehoznánk a kapcsolatot. Mostmár azt mondja nem gondolja így, de nem tudom bízzak-e benne, mert végülis nekem is volt már ilyen mélypontom, csak nem mondtam el neki hanem megvártam míg elmúlt. Tapasztalatok?
2012. jún. 14. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
aha, nyugi, a végén minden ok lett, még most is eggyütt vagyunk
2012. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt kibékültünk utána csak szenvedés volt mert folyton vitáztunk..
2012. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
voltunk már mélyponton, volt, hogy már úgy voltam, szakítani szeretnék. de valahol mélyen éreztem, hogy nem lehetünk külön és megoldottuk. és minden egyes konfliktus, veszekedés után csak komolyabb lett a dolog. mintha minden egyes komolyabb veszekedés után meglépnél egy lépcsőfokot és egy magasabb szintre lépsz. ha úgy érzitek megéri küzdeni, akkor tegyétek meg, még közelebb kerültök egymáshoz, és egyre nyitottabbak lesztek, de ha már másra vágytok, akkor inkább hagyjátok az egészet, és keressetek valaki mást.
2012. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
elvileg az én hibámból változtak az érzései mert az utóbbi időben kicsit depis voltam a suli miatt. azt mondta ad még egy esélyt mert szeret. én szeretném helyrehozni és azt mondja ő is, én is úgy vagyok vele, hogyha összejön az csak mélyíti a kapcsolatot :)
2012. jún. 14. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi még szakítottunk is ugyanebből az okból aztán 6 hónap után összejöttünk és azóta is együtt vagyunk boldogságban.
2012. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

hát, ha meg ilyen állapotba voltál, akkor melletted kellett volna állnia, kitartani melletted, vigasztalni, bátorítani.

bár ha még a kapcsolat elején vagytok előfordulhat ilyesmi, hogy ilyenkor kicsit elbizonytalanodik az ember, mivel nyáron, meg a kapcsolat elején még nagy a boldogság, bejön a suli gondok és utána jönnek a problémák ... nehéz szembenézni vele. de ha úgy érzitek működne és együtt akartok lenni, akkor próbáljátok meg, de úgy nem megy, ha bajba nincs melletted!!!

2012. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam ami igazán mélypont volt,azt sose lehetett rendbehozni.Egy időre úgy lehetett tenni,mintha el lenne felejtve,de igazából pont azért nem lett utána hosszútávú a kapcsolat,mert mindig előjött :s
2012. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igazad van utolsó! ő amúgy mindig mellettem állt, most is, próbált vidítgatni stb., csak kb. semmivel sem sikerült, és azt mondta, így már gyötörte magát hogy nekem miatta nincs jó kedvem, mert úgy gondolta hogy nem érzem jól magam mellette. most úgy indítunk, hogy jó kedvem lesz többségében (a sulis probléma már megoldódott, szóval ennek nincs akadálya) csak most sokszor ez jár a fejemben, hogy mást akar kipróbálni meg szabad akar lenni, habár elvileg már nem így érez, mert kezd meggyőződni arról, hogy boldog vagyok mellette, egyébként majdnem 1 éve vagyunk együtt.
2012. jún. 14. 19:47
 9/11 A kérdező kommentje:
bocsi, utolsó előtti. utolsó, egyébként szerintem a lényeg hogy meg tudjátok beszélni őszintén a problémákat.:) kitartás kell hozzá, de megéri :) ha meg nem, akkor úgyis lesz jobb.
2012. jún. 14. 19:48
 10/11 anonim válasza:
majdnem egy év .. . :) akkor pláne megéri helyrehozni, és lehetséges is. manapság ritka már az ilyen is. egyébként a 3. is én voltam, nem csak az utolsó előtti ;)
2012. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!