Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Honnan lehet tudni, hogy csak...

Honnan lehet tudni, hogy csak mélyponton van a házasság, vagy már nem lehet megmenteni?

Figyelt kérdés
10 év

2011. nov. 30. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom abból, hogy akar-e bármelyikük válni.
2011. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan egyszerű, ahol gyerekek vannak és szeretik a felek egymást, de mindkét fél hirtelen haragú, és mindig van valami apróság, ami elindít egy lavinát.
2011. nov. 30. 18:30
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

A tizedik év kritikus.

Meg akarjátok-e menteni? Ha igen, akkor beszélgessetek, ha nem akkor meg váljatok el.

Tehát onnan lehet tudni, hogy a vége, vagy a következő szakasz kezdete-e a mélypont, hogy Ti mit szeretnétek ebből a helyzetből kihozni.

2011. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy van-e még szerelem-szeretet.

Ha nincs, akkor nem lehet megmenteni

2011. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarjátok menteni, akkor párterápia! Hidd el, rengeteget segít!!
2011. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatom, hogy a férjem mit akar, ha nem merem megkérdezni? Félek, hogy hogy újra veszekedés lenne, azt nem szeretném, mert nagyon tud fájni. Nem akarom idegesíteni, tudom hogy nem szeret beszélgetni, de belehalok, hogy csak várok, hogy mi lesz.
2011. nov. 30. 18:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudhatom, hogy a férjem mit akar, ha nem merem megkérdezni? Félek, hogy hogy újra veszekedés lenne, azt nem szeretném, mert nagyon tud fájni. Nem akarom idegesíteni, tudom hogy nem szeret beszélgetni, de belehalok, hogy csak várok, hogy mi lesz.



Hát innen, hogy már nincs kommunikáció.

2011. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én férjem is ilyen. Én azt tanácsolnám, hogy várd meg, míg ő kezdeményez beszélgetést. Te lásd el a háztartást, foglalkozz a gyerekekkel, vedd körbe a férjedet szeretettel. Hidd el ő addig gondolkozik, aztán ő fogja elkezdeni a beszélgetést.

Nálunk ez a módszer bevált.

Sok sikert!

2011. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szeretet és a szerelem nem minden. Imádtam a párom és hiába szerettem tiszta szívemből, meg minden, ha szarik meghallgatni engem, mindenért én vagyok a hibás, és néha önző is nem is kicsit. Pedig szeret... Akkor vége!

23/N

2011. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"de mindkét fél hirtelen haragú,"


Akiben nincs semmi tolerancia az minek házasodik?

2011. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!