Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan gyozhetnem meg a...

Hogyan gyozhetnem meg a ferjemet, hogy nem akarom bosszubol megcsalni?

Figyelt kérdés

A ferjemnek szeretoje volt egy ideig, megbeszeltuk, tulleptunk rajta, minden rendben van. Tenyleg nem lenne semmi gond. Hihetetlen, de en is bizom benne.

Viszont mostanaban o kezdett el feltekenykedni. Attol tart, hogy bosszubol megcsalom, vagy ha elmegyek sZorakozni, akkor hirtelen elkap majd a hev, esetleg ezentul nem utasitom vissza a kozeledeseket, amiket rendszeresen kapok.

Eddig meg kifejezetten imponalt is neki, hogy vonzo, csinos felesege van, akit sokan megneznek, stb.

Most viszont mar kezdi ez kifejezetten idegesiteni.

Pedig en nem teszek ezert semmit, nem jarok kifejezetten kihivo ruhakban, nem flortolok, soha nem adok pozitiv visszajelzest senkinek, soha nem csaltam meg es nem is akarom.

Foleg nem bosszubol.

Napok ota egyre feszultebb emiatt. Tegnap pl elszaladtam boltba, hosszu volt a sor, tiz perc helyett husz percbe telt es mar hivogatott, a telefonom le volt nemitva, igy sms-t is irt hogy hol vagyok es arra ertem haza, hogy mar indult elem.

A tegnapi kirandulasunk befulladt, mert nyomott lett attol, hogy tiz ferfibol het vegignez rajtam, vagy epp mosolyognak is. (en ugy csinalok, mintha ezt eszre sem vennen, SEMMi jelet nem kuldok vissza senkinek.)

Az esti barati osszejovetel utan pedig azert volt feszult, mert az egyik baratja allitolag egesz este engem bamult szemermetlenul. De konyorgom, ez a pasi mar hat eve igy tesz, pedig szinten soha nem erositettem semmiben, max barati szinten beszelgetunk, vagy meg ugy sem.

Hiaba mondom, hogy bennem bizhat, ahogy eddig is, szavakkal mem nagyon tudom megnyugtatni. Meghallgat, rabolint, hogy tudja, de nem tud a felelmein urra lenni.

Mi lenne a megoldas szerintetek?

Nem baj, ha picit feltekeny, de nem szeretnem, ha ez az allapot sokaig tartana, esetleg durvulna is. Az mar nem tenne jot senkinek.


2012. jún. 17. 21:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
sehogy...magából indul ki
2012. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem beszéld meg vele, adott esetben akár kicsit indulatosabban is, hogy attól, hogy ö nem birt hüséges maradni, neked még nem szükséges félrelépni. Ha ennyire nem bizik benned, akkor jobb, ha otthagyod.
2012. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Ne foglalkozz vele .had szenvedjen.magából indul ki.
2012. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A jó isten áldjon meg, az egész arra megy ki, hogy te legyél a bűnbak, célpont, téma stb. nevezd ahogy akarod.

Tudod, a hűséget nem kell bizonyítani, viszont a hűtlenséget lehet...

Tudom, engem is csaltak meg, és szintén én voltam a középpont később, ugyanúgy mint most te.

Ne alázd meg magad, nem neked kell bizonyítani, hanem Neki!!!!

2012. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb védekezés a támadás. Nem biztos, hogy nem tudatosan teszi. Így legalább te nem féltékenykedsz, nem nyomozol utána. Erre nem gondoltál?
2012. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Most leírom, ez a kapcsolat már nem fog sokáig tartani...
2012. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
De ha te szolgaként akarsz élni, és mindent elnézni neki, bólogatni, akkor hajrá, kinek mi jön be. :-)
2012. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bizonygatnék semmit. Elvégre ő lépett félre nem te! Akkor miért hagyod, hogy ő ezt csinálja veled? Nem értem...
2012. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
újra megcsal... inkább nézz a körmére
2012. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elegem lenne belőle egy idő után.
2012. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!