Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel gyozhetnem meg edesanyam...

Mivel gyozhetnem meg edesanyamat, hogy a koltozes a legjobb? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

A szuleim nagyon sokat veszekednek es allandoan.A csaladi viszaly hosszu ideje tart, mikor kisebb voltam voltak eroszakosabb vitak is.(verekedes)

Es apa ma olyanokat monddott, hogy elhagy minket vagy mi koltozzunk el. En szivesen elmennek mert ez mar minden hataron tul megy, az ahogy beszel anyaval, hogy lehordja az utolso k*rvanak mikor o mindent megtesz ertunk, a csaladunkert es azert hogy normalisan nevelkedjunk mint minden velunk egyidos gyerek. Es anya nem igazan szeretene elkoltozni mert neki nem ez a szulohelye, rokonaink itt nincsenek, kiberelheto haz, tombhaz nem igazan van.(kis telepulesen elunk) Nem tudunk semmit tenni, hogy elkoltozzunk es anya ezert nem is szeretne mert azert 2 gyerekkel penz nelkul elindulni a vilagnak nem a legjobb otlet. Apam alkoolista. Soha nem akartam belatni, mindig abban remenykedtem hogy jobb lesz most meg tanacstalan vagyok. Apam azt is mondja, hogy nem hagy el minket engem es a 7 eves hugom. Az o neven vagyunk, akkor azt jelenti, hogy az o tulajdonai vagyunk? Ha birosaghoz fordul akkor elvalasztanak minket edesanyanktol es o lesz a gyamunk?SEGITSEG, egy elkeseredett lany.15/l


2010. szept. 4. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ő lesz a gyámod. A gyermekelhelyezésnél megnézik a szülők életvitelét, egy alkeszhez nem helyeznek gyereket. Te már 15 éves vagy, megkérdeznek, hogy kihez mennél. Ekkor elmondhatod, hogy apád iszákos és agresszív.

Most pedig keressetek kapcsolatot a családvédővel, hogy ideiglenesen (kb.6 hónapra) el tudjatok menni anya és gyermekvédő otthonba.Ez a fél év elég lesz munkát és lakást keresni.

Apád pedig tartásdíjat fog fizetni, mert ez a dolga.

2010. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

majdnem 100%ig ugyanilyen helyzetben voltam ugyanennyi idősen,ugyanígy. hóvégén leszek 17. Ha gondolod,írj privátot. segíthetek,hogy én hogy másztam ki belőle.

attól ne félj,hogy apádnál kell maradni. téged is megkérdeznek ám a bíróságon!

2010. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajonos nincs ilyesmire lehetosegunk. Kis telepulesen lakunk ahol nincsenek ilyen helyek. Es apam sem fizetne a gyerektartast.
2010. szept. 4. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Kis településen is van családvédelmis a polgármesteri hivatalban. Az anyaotthoni elhelyezésben ők tudnak segíteni.Bántalmazott anyáknak és gyerekeknek van itt ideiglenes elhelyezés. A bántalmazóval nem közlik a címet, hogy melyik városban vannak a hozzátartozók.

Mellesleg nem csak az bántalmazás, ha verekszik az apád,az ordítozás, a félelemben tartás, a fenyegetőzés is annak számít.

Apád fizetni fog tartásdíjat, ha a bíróság ítélettel kötelezi rá.

2010. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyszülőkhöz sem mehettek?
2010. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!