Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a bosszúvágy a legerős...

Tényleg a bosszúvágy a legerősebb érzés? Azt mondják, ha valaki bosszúból tesz/akar tenni valamit, az akármire képes?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez így igaz. Nézd meg,a legtöbb gyilkosságot erős felindulásban követik el, adott esetben egyszerre többet is.


A Heavy Troopers is megénekelte: "Hatred and anger heats the machine!"

2010. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán el tudom képzelni, én akit szeretek, azért is képes lennék bármit megtenni, de ha elvennék tőlem, akkor már vesztenivalóm sem lenne..
2010. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szeretet is lehet szerintem olyen erős motiváló erő, mint a bosszúvágy...tegyük fel, ha meg akarnák ölni azt, akit a legjobban szeretsz, nem tennél-e meg mindent azért, h megmentsd?
2010. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magamból kiindúlva: Ha a szerelmem akarnák megölni, nagyon megverném mindet (nem ölném meg őket azért, csak kapnának bérletet a korházba) Ha megölnék, az egész családjukkal végeznék.
2010. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó teljesen igazad van,én is igy tennék..

Megölném de ugy hogy lassu fájdalmas halála legyen..

Aztán szépen leülnék,elszivnék egy cigit,várnám a zsarukat...

És nem bánnám meg!!!!!!!!Mert a szerelmem nélkül nem élet az élet.....

2010. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egyik legerősebb, abban biztos lehetsz.
2010. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szomoru de igy van...
2010. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a szeretet erősebb. A bosszú csak a vakok eszköze, semmi más.

Persze magamból kiindulva mondom ezt, aki nem akarja, hogy ha netán megölnének engem, a szeretteim mind ezen gyötrődjenek évekig,és jól megagyalják gyilkosom. Ne süllyedjenek le ugyanarra a szintre, ne legyenek ők is épp olyanok, mint a gyilkosom. Ne azzal foglalkzzanak ami elveszett, hanem azzal, ami megvan, mert az életnek csak így van értelme.


Ezért nem hiszek a bosszúban.

2010. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!