Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti elengednétek,...

Szülők ti elengednétek, lányotokat a nyáron, Balatonra dolgozni?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy mennem a barátnője (18 éves) és már előző évben is dolgozott ott, és régóta ismerik egymást a lányommal, és a lányom barátja (19 éves) őt is már régóta ismerjük és jóba vagyunk vele is!
2012. jún. 17. 23:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
10%
Kizárt, a 19 éves barátjával meg pláne nem :)
2012. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
6%
Érdekes abba mindenki beleköt hogy ne dolgozzon a balatonon 16 évesen,abba nem hogy 19 éves pasija van.
2012. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
És miért is kéne belekötni abba, hogy 19 éves barátja van? Teljesen normális dolog. Sok kérdésnél, ahol azt írja a szülő, hogy a 16 éves lányomnak 26 éves barátja van, el vannak szörnyülködve, és írják, hogy még ha 18-20 éves lenne beleférne. Itt már ez sem fér bele? Zárjuk apárcazárdába, se Balaton, se pasi, tanuljon még nyáron is? Könyörgöm, ne legyetek már ilyen fap*nák. Hadd legyen csak barátja, legyen szerelmes, élvezze az életet, a nyarat, hisz erről szól a fiatalság! Viszont én írtam, hogy engem bár engedtek volna, én mégsem éltem a lehetőséggel, és nem mentem a Balcsira dolgozni, mert nem tetszett ami ott folyik (drog, pia, féktelen szex védekezés nélkül, fűvel-fával). De nekem is volt barátom, és ezzel senkinek semmi gondja nem volt. Addig örüljetek ti is, míg a gyereketeknek csak 3 évvel, és nem 30 évvel idősebb pasi kell (mert ilyet is hallani nem is olyan ritkán, akár csak itt az oldalon elég körbenézni), és nem váltogatja a partnereit hetente, meg nem iszik, füvezik, csak boldog és felhőtlen tinédzserkorát éli barátokkal, és a szerelmével.
2012. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Azért megnézném az ilyen engedékeny szülők fejét,mikor a gyerekkel,mert a 16 éves még az,rohanni kell esményutánit feliratni.Ezért tartunk itt,hogy 13 16 évesek már túl vannak jó pár dolgon,és éjjel az utcán lödörögnek kifenve,meg párakpcsolatban játszák a felnöttesdit,szerelmesesdit,ha meg beüt a baj a szülő foghatja a fejét,a fene nagy libarális nevelése miatt.
2012. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Attól még hogy valaki 16 évesen szerelmes,és igenis nem megtagadja a szerelmet hanem megéli, még lehet szüksége a baj esetén a szüleire, és ettől még nem rossz, csak ha megtörtént a baj felelőtlen. DE megjegyzem azért ez már nagyon a végtelekben gondolkodás, ha úgy gondolod hogy szerelemes=terhes. Vagy most be kéne zárkóznia, ő ugyan nem pasizik amíg szülni se akar vagy mi?
2012. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
23-as vagyok. Neveltetés kérdése az egész. Valószínűleg az a szülő, aki engedékeny, és nem ordítja le a gyereke fejét, hogy márpedig neki nem lehet barátja, még vele egyidős sem, nem hogy 3 évvel idősebb, ott a lány sokkal bizalmasabb viszonyban lesz főleg az édesanyjával. Saját tapasztalat. Nekem 16 évesen 23 éves barátom lett, a szüleim imádták, nem féltettek tőle, megbízható, rendes ember volt. Mivel láttam a szüleim hozzáállását, nem titkolóztam, elmondtam anyukámnak, hogy lefeküdtünk, és vele mentem el gyógyszert felíratni. Ezt sem tartottam titokban, mert láttam rajta, hogy megbízhatok benne. Ha teherbe estem volna, akkor is kisegített volna a bajból, főleg, hogy tudta, hogy felelősségteljesek vagyunk a védekezést illetően. Szóval itt minden a neveltetésen múlik, és nagyon egyet értek azzal a válaszolóval, aki azt mondja, hogy a szerelem nem egyenlő a terhességgel. Én 16 éves korom óta folyamatosan szerelmes vagyok, terhes még sosem voltam. Ha ez így működne, akkor csak 30 éves korom után kezdenék pasit keresni magamnak, hisz addig terhes sem akarok lenni. Az ilyen embereknek igazából - bár csúnya dolog - de azt kívánom, hogy ne legyen gyereke soha, főleg lánya, mert olyan szinten meg fogja őket utálni a saját gyerekük, és öregségükre nagyon boldogtalanok lesznek, hogy a kutya nem nyitja rájuk az ajtót.
2012. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
milyen messze van tőletek a Balaton? mert én, meg az osztálytársaim is simán dolgoztunk ennyi idősen a Balatonon, na de én veszprémi vagyok, az osztály háromnegyede meg balatoni...ennek ellenére, nem hiszem, hogy keményebben buliztunk volna, csak mert Balaton.
2012. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!