Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme újra kezdeni egy...

Van értelme újra kezdeni egy ötvenes elvált nőnek? Vagy ebben a korban már rendezkedjek be magányra, mert akkor nem érhet csalódás többet? Hasonló cipőben járó korombeli nők és férfiak véleményét várom elsősorban.

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 21:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok korodbeli, csak elmesélek valamit. Ismeretségi körben volt egy fickó, rendes, jóravaló. Asszony ivott. A gyerekeket apa rendezte. Végül nem bírta tovább, elvált, a gyerekek persze vele maradtak, hiszen asszony alkoholista... Nevelte a munka mellett a gyerekeket, jól! Soha nem panaszkodott. Én sokáig nem is tudtam ezeket róla, végül valaki mesélte.

A munkahelyen (nagy, több ezer fős cég) meg volt egy nő, aki szintén elvált. 50 felett voltak mind a ketten. Összetalálkoztak, hosszú idő után végül összeköltöztek és most mindkettőjük ragyog.

Én nagyon irigylem őket! És mindig mosolygok, ha meglátom őket együtt.

Szóval mindig és mindenre van remény, arra is , hogy találsz egy rendes, jóravaló fickót, aki rád vár, csak még nem tudja...

2009. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Fantasztikusak vagytok, nagyon köszönöm a bíztatást, puszilok mindenkit:)
2009. júl. 6. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!