Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális kijelenté...

Szerintetek normális kijelentés ez egy anyós részéről?

Figyelt kérdés

kijelentette,hogy szeretne vagy 3 unokát és mindegyiknek csak ő adhatja a nevét,vagy még talán a fia adhat ötleteket,de ennyi...

na nem azért, de én szülöm meg őket, én szenvedek 9 hónapon keresztül..nem nekem lenne a legtöbb jogom hozzá?

egyébként nagyon rossz az ízlése,még a kutyáinak sem tud rendes nevet adni...

majd akkor ha már ott járunk,sértődés lesz belőle?


2012. jún. 21. 10:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
77%
Na nálam ez lenne az a pont hogy nem nyitnám rá többé az ajtót, és rögtön eligazítottam volna de becsülettel. Hogy jön ő ehhez? Ez röhej. Akkor a te neved a családban a Kuss? vagy szebben fogalmazva a hallgass? A te gyereked lesz és nem az övé , ő csak tanácsot adhat de bele nem szólhat az életetekbe. Amúgy mindenben ilyen gyökér? A fia mit szólt ehhez a kijelentéshez? Jó lenne helyre tenni anyukát ha ezt tényleg komolyan gondolta.
2012. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ugyan kérdező nyilván ez nonszensz ő se gondolja komolyan

az embereknek baromi sok hülyeség jön ki a száján egyik füleden be másikon ki.

2012. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 omba ***** válasza:
58%

Aberrált dolog!!!!

Az ő gyerekének ki adott nevet?

2012. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
71%
nehogy mar az anyosom adna a gyerekeim nevet....bizti hogy a sajatjat szorgalmazna:)) az en gyerekeimnek olyan neveket valasztunk amilyen nincs a csaladban es csak a ferjem es en, senki mas velemenyet nem kerjuk! (egyebkent anyosom tenyleg probalkozott a kislanyunknal besegiteni a nevvalasztasba. ot marianak hivjak es azt akarta legyen annamaria a lanyom:)) na ne hogy aztan mariazza? Yvette a neve meg azert is!)
2012. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
51%
Még viccnek is rossz, és rossz előjel. Mi van azóta veletek? Szerintem ez a tipus aki szépen rátelepedik másokra és az idősebb jogán dirigálni akar, és mindent jobban tudni.
2013. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
69%

Na ez durva. Nem rokonok anyósaink?

Nálunk is azt akarta, mint az egyik válaszolónál: az ő nevét kapja a baba.

Sőt, kijelentette, hogyha nem Erika lesz a kicsi, akkor nem is akarja látni.

Ekkor felálltam, azt mondtam: Isten áldjon, további szép életet kívánok.

Csak nézett rám, mi bajom van.

Mondom, "ezek szerint a Regina nevű unokád nem érdekel. Szüljél egyet, és nevezd úgy ahogy akarod."

2013. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!