Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a vőlegényet...

Mit szólnátok, ha a vőlegényetek vizsgaidőszakban úgy bánna veletek, mint egy élvezeti cikkel/rabszolgával?

Figyelt kérdés
Én már túl vagyok rajta, de neki még van pár vizsgája hátra. Igazából mióta ez van, a kommunikáció abból áll részéről, hogy "főzzél kaját" "hozzál sütit" "szexeljünk". Nem szólok hozzá egyébként, nem akarom zavarni, meg hát megyek dolgozni, de tegnap pl. olyan hülye helyzet volt, hogy egész délután nem beszéltünk, este megcsinálta a balhét, mert gesztenyepüré helyett somlóit hoztam, mert csak az volt már a cukrászdában és gondoltam, legalább egyen valami édeset, elhordott minden szemétnek, aztán este lefekvésnél mondta, hogy most szexelni akar, de csak 15 perce van, úgyhogy siessünk. És én meg néztem egy hatalmasat és elgondolkodtam, hogy mi van, ha ez nem csak a stressz, de később is ilyen lesz velem, mondjuk a házasság alatt. Szerintetek van okom kételkedni benne?
2012. jún. 21. 15:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Én csak annyit mondanék neki: csomagolj!. Vagy ha az ő lakása lenne, még annyit sem, szó nélkül csomagolnék és csuknám az ajtót kívülről.
2012. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
nekem is vizsgaidőszakom van, elég nehéz, mégsem vagyok ekkora nyomorék...
2012. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
És ezek után szexeltél vele? Pláne, hogy ilyen gyönyörűen kért meg rá. Ha igen, gratulálok! :S
2012. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

hát énis azt mondanám hogy a vizsga időszak után találkozzunk...



amugy ha eddig nem ilyen volt valószínűleg a stressz miatt van, de attól még egy ilyen beszólás után nyugodtan kiakadhatsz nehogy az legyen hogy jahakkorigyisbeszélhetekveleakkorígyisfogok helyzett legyen a vége

2012. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ja nem, nem szexeltem vele, mikor előtte 10 perccel még egy idióta voltam, mert nem gesztenyét hoztam. Aztán rámcsapta az ajtót.
2012. jún. 21. 15:31
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
A leírtak alapján a vőlegényed semmibe vesz téged. Csak arra vagy jó neki, hogy kiszolgáld /a szexben is/ és hogy legyen, akit alázzon. Mondd neki, hogy most ne akadályozzon, mert csak 15 perced va összepakolni, mert hát sietsz.
2012. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Otthagynám. A nyomás még nem hatalmaz fel arra senkit, hogy ekkora g*ci legyen.
2012. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Eddig még ilyen durván ez nem fordult elő, ezért tuti, hogy a stressz közrejátszik, csak nem ismertem még ezt az oldalát. Nem tudtam, hogy ennyire szélsőségesen is le tudja reagálni a dolgokat.
2012. jún. 21. 15:35
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt hiszed csak most ilyen, de drágám akárhogy is próbálod mentegetni az életben nem csak a vizsgák alatt jön elő az emberi stressz....
2012. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Én a szakdolgozatomat írom+ dolgozom. Elég stressz van a mindennapjaimban, ennek ellenére nem viselkedem ilyen bunkó módon. Ez olyan mérvű agresszió, amelyet csak a vizsgára készülés nem indokol. Lehet, hogy eddig elfojtotta, szóval én a helyedben százszor meggondolnám az esküvőt!
2012. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!