Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a vőlegényet...

Mit szólnátok, ha a vőlegényetek vizsgaidőszakban úgy bánna veletek, mint egy élvezeti cikkel/rabszolgával?

Figyelt kérdés
Én már túl vagyok rajta, de neki még van pár vizsgája hátra. Igazából mióta ez van, a kommunikáció abból áll részéről, hogy "főzzél kaját" "hozzál sütit" "szexeljünk". Nem szólok hozzá egyébként, nem akarom zavarni, meg hát megyek dolgozni, de tegnap pl. olyan hülye helyzet volt, hogy egész délután nem beszéltünk, este megcsinálta a balhét, mert gesztenyepüré helyett somlóit hoztam, mert csak az volt már a cukrászdában és gondoltam, legalább egyen valami édeset, elhordott minden szemétnek, aztán este lefekvésnél mondta, hogy most szexelni akar, de csak 15 perce van, úgyhogy siessünk. És én meg néztem egy hatalmasat és elgondolkodtam, hogy mi van, ha ez nem csak a stressz, de később is ilyen lesz velem, mondjuk a házasság alatt. Szerintetek van okom kételkedni benne?
2012. jún. 21. 15:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyi kihívásokhoz képest gyakran lóf*sz egy vizsga.


Én a helyedben elgondolkodnék arról, hogy van-e értelme együtt maradni, főleg akkor, ha ez a stílus már nem először fordult elő.

2012. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Menekülj.
2018. jún. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2018. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!