Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érettségire készülős vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettségire készülős vagy vizsgaidőszakban hogyan oldottátok meg a kapcsolattartást barátotokkal, barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Kibírunk két-három hetet anélkül, hogy egymás seggében lennénk.
2012. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában átmegyek barátomhoz, és tanulok ott. Este belefér egy szex, napközben meg dolgozik és játszik gépen. Ehhez is inkább ő ragaszkodik, nekem meg többé-kevésbé mindegy hol tanulok.


21L

2012. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit nem kell tanulni, hogy ne jusson egy is idő rá...
2012. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*kis
2012. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Alapból távkapcsolatban vagyunk, szóval az "este átugrom egy órára vagy egy gyors szexre" nálunk nem megoldható.

Mivel tanulni pedig csak otthon tudok, egyedül, így vizsgaidőszakban maradtam szépen a seggemen, aztán vizsga után mindig találkoztunk. Szerencsére megértette.

Jelenleg pedig külföldön van, és amúgy sem tud hazajönni, szóval meg van oldva a gond.


Egyébként ha közel lakik vki a párjához, akkor simán megoldható akár a napi szintű találkozgatás is.

Pl. előző vizsgámnál azt csináltam, hogy reggel felkeltem, tanultam, majd bnőkkel elmentem ebédelni meg kávézni. Utána haza, megint tanulás...este (9-10 körül) pedig megint összefutottunk, mert borfesztivál volt.

Így nem is volt annyira kibírhatatlan a készülés.

Ugyanezt meg lehet oldani a pároddal is...

2012. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tanultam a tételeket az asztalomnál, a párom pedig térdelt a lábamnál, és cidázott
2012. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pesti vagyok, Párom vidéken él a családjával. Vizsgák előtt jön fel, együtt alszunk. Néha pár napig nálunk van, és együtt készülünk.
2012. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sehogy, nem vagyunk összenőve szóval ő tanul én meg dolgozom. Amikor vége az érettséginek akkor meg bepótoltuk ami ott kimaradt.
2012. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
O dolgozik en pedig tanulok,de jut egymasra mindig idonk:-)
2012. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!