Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a vőlegényet...

Mit szólnátok, ha a vőlegényetek vizsgaidőszakban úgy bánna veletek, mint egy élvezeti cikkel/rabszolgával?

Figyelt kérdés
Én már túl vagyok rajta, de neki még van pár vizsgája hátra. Igazából mióta ez van, a kommunikáció abból áll részéről, hogy "főzzél kaját" "hozzál sütit" "szexeljünk". Nem szólok hozzá egyébként, nem akarom zavarni, meg hát megyek dolgozni, de tegnap pl. olyan hülye helyzet volt, hogy egész délután nem beszéltünk, este megcsinálta a balhét, mert gesztenyepüré helyett somlóit hoztam, mert csak az volt már a cukrászdában és gondoltam, legalább egyen valami édeset, elhordott minden szemétnek, aztán este lefekvésnél mondta, hogy most szexelni akar, de csak 15 perce van, úgyhogy siessünk. És én meg néztem egy hatalmasat és elgondolkodtam, hogy mi van, ha ez nem csak a stressz, de később is ilyen lesz velem, mondjuk a házasság alatt. Szerintetek van okom kételkedni benne?
2012. jún. 21. 15:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
szép kis vőlegényed van!
2012. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez csak most jött ki belőle és ilyen szinten, már biztos korábban is adta jelét, hogy egy arrogáns f*sz, nem?
2012. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit szólnék?! Csak annyit, hogy csomagolj, és többet ne lássalak! Ez nem stílus! Hozol neki nassolni valót, leidiótáz, aztán benyögi, hogy van pár perce, dobd szét a lábad... Azt a..... Nem írom le, mert kitiltanak az oldalról!

Bocs, de ritka nagy paraszt a vőlegényed! Keress mást, mert mellette csak egy használati cikk leszel!

2012. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ezek után olyan sebesen tipliznék le, hogy a huzat csapná be utánam az ajtót.
2012. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
6%
Megkérdezhetem, hogy hova jár a vőlegényed? Mert azért ez sem mind1. Nálunk olyan nehéz a vizsgaidőszak, hogy néha én is képes vagyok így viselkedni, a stressz miatt, pedig amúgy nem vagyok ilyen.
2012. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%
Hú, már nem normális.... Igaz, tegnap én is két órát hisztizem szegény barátomnak, de amikor hozott nekem csokit hogy jobban legyek akkor fel tudtam függeszteni a hisztit és örülni, hogy legalább foglalkozik velem valaki.
2012. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj, hogy az életetekben még nagyon sok a sima kis vizsgaidőszaknál sokkal stresszesebb dolog is adódni fog. Ha már egy szimpla vizsgaidőszaktól ilyen beszámíthatatlan lesz, akkor mit gondolsz, mi történik majd, ha komoly problémákkal találkozik? Jobb a mostaninál biztosan nem lesz. Csak rosszabb.

Gondold el, hogy fog akkor viselkedni majd a gyerekkel, ha idegesíti a sírása. Üvöltözik, üt-vág? Nem jó ómen...

2012. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
31%

Fene tudja, mert a férjem is idegbeteg lesz vizsgaidőszakban. Pillanatok alatt felkapja a vizet, képes a semmin veszekedni.

Mai példa: egyszer próbáltam régebben megnyírni, hát elég rémes lett. Most ennek ellenére megkért, pedig tudja, hogy nincs kézügyességem. Végig pikírt hangnemben osztott, hogy mennyire balf@sz vagyok, hiszen ő megmutatta. Ja, én meg megmutatok egy felvételt egy tenorról, csináld utána, hiszen láttad, hogy énekel, nem?


Hozzávágtam a hajnyírót és otthagytam oldalt felnyírt, hátul meg "megtépték a kutyák" stílusú frizurával.

Aztán utána lenyugodott és elnézést kért.


Ami érdekes, hogy minden más stresszhelyzetben normálisan viselkedik, pedig volt már néhány elég komoly.

Neki a vizsgaidőszak gyenge pontja, akkor előre tudom, hogy f@sz lesz. Amint vége a vizsgáknak, megint jó fej.

Mondjuk mivel tudom, hogy erre számítsak, néha összeugrunk , beugatunk egymásnak, aztán mindenki megy puffogni a lakás két végébe. 10 perc alatt lemegy a vörös köd és mintha mi sem történt volna. Szerencsére egyikünk se haragtartó, így tüske se marad.


Mondjuk ő csicskáztatni nem szokott, csak türelmetlen és irritábilis ilyenkor - lásd a fenti példák, hogy bármilyen baromságon képes összeveszni velem, no meg türelmetlen.

De az elmúlt tíz évben más stresszhelyzetben még nem volt gond. Ez meg belefér, hogy évente van kétszer két hét, amikor paraszt :)

2012. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%
Hát engem is érdekelne, hogy melyik szak miatt sajnáltatja magát ennyire, csak mert az én mérnök-infós, BME-s, 4,7-es átlagos barátom ugyanolyan szerelmesen, és tiszteletteljesen viselkedik velem vizsgaidőszakban, mint máskor. Lehet, hogy hajnali ötig tanul, de nem várja el, hogy karimásra tisztogassam a szebbik felét csak azért, mert ő vizsgázik (egyébként én is egyetemista vagyok, úgyhogy ki is nevetném). Szerintem itt más komoly gondok vannak, csak Te ilyenkor pusztán jóindulatból szeretnél neki segíteni, ő meg azt hiszi, hogy megteheti ezt Veled.
2012. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem mentség a stressz.
2012. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!