Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvérednek ajándékoznád...

A testvérednek ajándékoznád vagy eladnád a nem használt ruháid?

Figyelt kérdés
Van jónéhány jó állapotú ruhám. Ha eladnám bolhapiacon kb 10ezret keresnék vele, külföldön élek, már adtam itt el cuccokat ezért tudom megsaccolni. Választhatok h eladom vagy ingyen a húgomnak adom õket. De mint tanuló nekem szükségem van a pénzre, abból vennék új ruhát. Nem akarok irigy lenni, ezért érzem azt, h neki kéne adnom a ruhákat ugyanakkor õ nem szokott nekem adni én meg gyakran pedig ugyanúgy meg kell keresnem a pénzt újakra csak én jobb szeretem félévente lecserélni a cuccaimat . Ti h döntenétek?
2012. jún. 21. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Felét ad el a másik felét ad a tesódnak. A kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad.
2012. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
A tesómnak adnám.
2012. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha megtehetem neki adnám, ha nem tehetem meg, akkor nem.
2012. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Ha ő nem szokott adni, akkor esetleg figyelmességből 1-2 db-ot félretennék, de a többit eladnám, vagy az egészet pénzzé tenném.
2012. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Adj neki max 1-2 darabot, a többit add el. Azért még testvérek között se pálya, hogy az egyik mindig ad, a másik meg semmit...
2012. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Hasonló helyzetben vagyok.

Én adtam most a húgomnak pár olyan darabot, amire tudom, hogy szüksége van, viszont - mivel nekem kell a pénz újakra - a többit mindenképp megpróbálom eladni.

2012. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Ha arra van pénzed,hogy félévente lecseréld a ruhatárad,akkor miért sajnálod a testvéredtől? Legfeljebb ritkábban veszel új cuccokat.
2012. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

én a tesómnak adtam mindig az összes ilyen ruhát amit már nem hordtam, pedig nekem is megfordult a fejemben hogy majd eladom, de aztán inkább mégse :)

lehet alapból nem is tetszik neki mind, ami nem kell neki azt adnám el a helyedben

2012. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Turiban veszek olcsó darabokat inkább gyakrabban, mint vadi újat több évente ennyi a "titkom"
2012. jún. 21. 22:03
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Ha félévente lecseréled az egész ruhatáradat, akkor igazán a testvérednek adhatnád. Most nem abból a 10 ezerből fogsz új ruhatárat venni.

Ha a tesód rosszabb anyagi helyzetben van, mint te, akkor meg pláne neki adnám.

2012. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!