Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a szüleim hogy...

Szerintetek a szüleim hogy viselkednek velem?

Figyelt kérdés

A tesómnak ma van a születésnapja! Anyuék neki venni akartak tortát még korábban, erre én besértődtem és azt mondtam, hogyha nekem nem vettek tortát akkor neki miért akartak venni. Sőt mamáéknak az én születésnapom eszükbe sem jutott, míg a tesómé igen. Én vagyok a legkisebb a családban! Úgy érzem hogy nem szeret senki! :(

L/17


2011. dec. 2. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát tőled sem volt túl szép, hogy a tesód szülinapján cirkuszolsz...
2011. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg nem volt szép hogy besértődtél..de azért az se szép hogy téged kifelejtenek mikor MÉG foglalkozni kéne veled. Én kihasználnám az időt amíg ekkora gyerekem van..mert ha 25 éves leszel nem biztos hogy ugyan úgy örülnél egy tortának mint most!!! :)
2011. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, én megértelek, érsz te anyit, mint a tesód, és veled is ugyanúgy kéne törődni!

Mennyi idő telt el a 2 szülinap között? (csak érdekel, nem változtat semmit)

2011. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a kérdező problémája. Nekem is rosszul esne ez. De nem kell elfeledni: nekik is lesz még szülinapjuk...!!!
2011. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kiknek?
2011. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szülőknek, a mamának.
2011. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De hogy jön ez ide? Álljon bosszút?

Kérdező, miért nem írsz semmit?

2011. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is kivertem volna a balhét. ez bunkóság!
2011. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
eleg x@r erzes lehet...:(
2011. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!