Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álltál már bosszút valakin...

Álltál már bosszút valakin valamiért? Mindegy miért, csak, hogy igen vagy nem.

Figyelt kérdés

Volt-e már olyan az életedben, hogy valamiért bosszút álltál? Amikor vagy előre tervezetten vagy az adódó lehetőséget kihasználva megbosszultál valamit, amit ellened vagy szeretteid ellen elkövettek. Még az sem fontos, hogy a másik tudta- vagy sem(tehát pl úgy tetted, hogy az illető sosem tudta meg, de te ha azóta látod/rágondolsz tudod, hogy mit tettél). Megbántad?

Aki szeretné el is mesélheti, hogy miért tette, ha tette és mit.


2012. jún. 22. 21:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Elhagyott a pasim, én meg bosszúból kiszurkáltam a kocsija kerekeit. Mai napig is röhögök rajta.
2012. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem nagyon emlékszem ilyesmire. De most csúnyán kibeszéltem valakit, aki átvert. Ez számít?
2012. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Nem vagyok rá büszke, de jól esett. És nem bántam meg.
2012. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Konkrétan ilyen nem történt, a mellettünk lévő szomszédaink voltak olyanok gyerekkorunkban, hogy állandóan beszóltak, zavartak minket mert játszottunk , megmérgezték a macskáinkat és kiszúrták a labdákat, a többiek mindig keresztbe tettek nekik, dobálták az ajtajukat meg minden, de ebben én sosem vettem részt, csak mondogattam, hogy ezért megbünteti őket a sors és az idő engem igazolt, eltelt kb úgy 4 év az egyiket a rák vitte el kínok közt a másikat meg a vonat "vitte el". Így nem állok bosszút soha,megteszi az helyettem valami más...
2012. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Exemmel elhitettem hogy terhes vagyok,azt a pofát amit akkor vágott sosem fogom elfelejteni,meg azt a pánikot;)
2012. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Igen.Kimentem a nénémhez Svájcba 2 hétig nyaralni,de az első két nap nagyon szemét volt velem.Én meg bosszúból az éjszaka közepén kiettem a hűtőjéből az összes drága ételt.Nem nagy dolog,de én sírtam ezen a röhögéstől:)
2012. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
39%
Nem is egyszer boszultam már meg valakit! Aki velem egyszer kibabrált az jól megjegyzem és amikor van rá lehetöségem akor az meg boszulom és az töbet segitséget ne várjo tölem!!! Nem is bántam meg sóse!
2012. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem rémlik. De biztosan előfordult. Miért érdekel?
2012. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
18%
Igen de azt megbántam mégha törvényellenes is amit csinál de hát gonosz nagyon muszály voltam visszavágni!Na szóval van a páromnak egy nagynénje aki nagyon gonosz nem csak mi utáljuk hanem kb.mindenki a saját családjából.Na szóval ez a nő minden reggel átment a boltba és anapi főzni valóját szépen meglopta magának húst ilyesmit ami drága.Na de engem állandoan csak döfköd a rosszindulatu irigy beszólásaival a hátam mögött meg olyanokat mond hogy a hajam az égnek áll.Na ezt meguntam és szépen amikor mentem a boltba odamentem a biztonságihoz és leírtam neki hogy ki az hogy néz ki és hgy lop.Elis kapták.Azért bántam meg mert én nagyon sajnálom azokat akik éheznek vagy kajába nélkülöznek és volt mikor nem volt neki kenyérre és a boltba se tud már menni lopni .Emiatt az egy miatt de máshogy nem tudtam neki visszavágni és sajnos én nagyon bosszúálló vagyok ha 3 év mulva 3 év múlva állok bosszút .
2012. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%
A volt barátomban volt cigányvér... Tudni kell, hogy sosem tartotta magát annak, mindig szidta őket... De amikor szakított tudtam hogy csak ezzel bánthatom így közöltem, hogy egy cigánytól nem is várhattam többet. Aljas dolog, de nagyon sértettnek éreztem magam!
2012. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!