Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álltál már bosszút valakin...

Álltál már bosszút valakin valamiért? Mindegy miért, csak, hogy igen vagy nem.

Figyelt kérdés

Volt-e már olyan az életedben, hogy valamiért bosszút álltál? Amikor vagy előre tervezetten vagy az adódó lehetőséget kihasználva megbosszultál valamit, amit ellened vagy szeretteid ellen elkövettek. Még az sem fontos, hogy a másik tudta- vagy sem(tehát pl úgy tetted, hogy az illető sosem tudta meg, de te ha azóta látod/rágondolsz tudod, hogy mit tettél). Megbántad?

Aki szeretné el is mesélheti, hogy miért tette, ha tette és mit.


2012. jún. 22. 21:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Igen. Az idegösszeropptanás szélén állt a lány és az anyja akit lelkileg szekáltunk/szekáltam. Nem bántam meg minden mondatomat élveztem. ;)
2012. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
61%
Mitől számítottunk itt értelmes emberekre? nagyrészt sérült önérzetű, primitív emberek gyűltek össze a kérdés megválaszolására, nem is értem minek jöttünk ide azok, akik tudnak is kezdeni valamit azzal ami a fejükben van.
2012. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Kb. 11 éves koromban. Most már amondó vagyok, hogy legjobban úgy lehet bosszút állni vkin, ha simán lepergetjük magunkról, amit tesznek, de hát a gyerek az még gyerek... Élt a lépcsőházban egy nagyon proli család, éjszaka üvöltöztek, nyomatták a zenét hajnalban fullon, aludni nem lehetett tőlünk, az ott lakó srác kimaradozó bnőjét az ordítozós családja mindig rajtunk kereste, mert eltévesztették a házszámot, az apuka csontrészeg volt egy csomószor, a kutyájukat a házba pisiltették, majdnem felgyújtották a házat égő csikkel, és csak röhögtek rajta, a lépcsőház a környékbeli balhés, prosztó tinik találkahelye lett... főleg azért, mert alig bírtam aludni tőlük, már nagyon bekattantam, és egyszer benyomtam egy széttrancsírozott szelet csokit papírral együtt a postaládájukba (a csoki egyébként is rossz volt, nem "pazaroltam el", onnan jött tulajdonképpen az ötlet :D)... jó, gyerekes dolog, de akkor már annyira elegem volt, hogy ez amolyan kis elégtétel lett, és kicsit megnyugodtam akkor.
2012. jún. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
49%

Mi értelme így a dolognak ez gyerekes és szánalmas

ha bosszút akarsz állni szemtől szembe csináld, ja hogy ehhez se bátorság se gyomor hogy végignézd 1-1 aljas ki hülyeség milyen károkat okoz a másik életében.

2012. jún. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ezt sok - sok éve hallottam.


Volt egy fiú, aki sokat piszkált egy lányt. Rossz gyerek volt, de mivel minden lány bele volt habarodva az aranyszőke haja meg a csillogó barna szeme miatt, illetve kissé tehetősebbek voltak a szülei, ezért mindent megkapott, ezért imádta minden gyerek és a lany, akit piszkált utálta, mert ő jól tanult, kedves volt mindenkivel, de utálta minden gyerek.


Ez a fiú bántotta leginkább a lányt.


Elmentek egyszer osztálykirándulni és a buszon a fiú nem bírt magával, rosszalkodott, szóval beültette a tanárnő, előre a lány mellé.


A fiú nem sokkal rá szólt a tanárnőnek, hogy nagyon kell pisilnie és megbeszélték, hogy a koleszig kibírja. Egy idő után látszott a fiún, hogy alig bírja visszatartani, szóval a lány ezt találta a legjobb pillanatnak, hpgy bosszút álljon és megcsiklandozta a fiút.


A fiú szinte azonnal bepisilt.


Utána a fiú szülei jogosan balhét csináltak. A lányt másik iskolába iratták át és pszichiáterhez vitték.


A bosszútól az emberek mélyebbre süllyednek, mint azok akiken bosszút állnak.

2020. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!