Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álltál már bosszút valakin...

Álltál már bosszút valakin valamiért? Mindegy miért, csak, hogy igen vagy nem.

Figyelt kérdés

Volt-e már olyan az életedben, hogy valamiért bosszút álltál? Amikor vagy előre tervezetten vagy az adódó lehetőséget kihasználva megbosszultál valamit, amit ellened vagy szeretteid ellen elkövettek. Még az sem fontos, hogy a másik tudta- vagy sem(tehát pl úgy tetted, hogy az illető sosem tudta meg, de te ha azóta látod/rágondolsz tudod, hogy mit tettél). Megbántad?

Aki szeretné el is mesélheti, hogy miért tette, ha tette és mit.


2012. jún. 22. 21:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Még tizenakárhányéves koromban. Szerintem teljesen jogosan, és a legkisebb mértékben sem bánom.

Lépcsőházszomszédunkban lakott egy degenerált kölyök, velem egyidős. De tényleg nagyon hülye, valami komoly gond van a fejében.

Vittem le a szemetet és egyszer csak tőlem kábé 30 centire zuhant le egy nagyjából másfél kilós vasdarab. Felnéztem és a negyedik emeleten az erkélyről röhögött ez az agyhalott (Beavis és Butthead jó támpont elképzelni). Ha az sz@r kicsit odébb esik, nekem annyi.

Másnap elkaptam a kis gennyládát, és irgalmatlanul agyonvertem, de tényleg borzalmasan. Akkor bezzeg már nem röhögött.


Aztán pár év múlva elköltöztek, amennyire én tudom a gyerek rendszeres látogatója a pszichiátriának.

2012. jún. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

A volt vőlegényemmel mikor szakítottunk elég sz@rul érztem magam. Fél év múlva békülni akart. Én a fél év alatt próbálkoztam béküléssl, de ő nem akart. Amikor meg ő akart békülni már összejöttem egy sráccal aki komolynak tűnt, meg már én is túltettem magam a volt vőlegényen. A volt vőlegény felhívot valami hülye indokkal, hogy találkozzunk és én belementem. Szépen kiöltöztem minden és hát persze, hogy békülni akart. Én nem mondtam semmit, húztam az agyát, de nem volt semmi csók vagy tapi akármi, csak kedvesen mosolyogtam... Vagy 3 randi után bedobta, hogy mi lenne, ha kibékülnénk. Én meg megmondtam, hogy járok valakivel, de hát nem kérdezted. Na azt a pofát látni kellett volna :). Az akkori barátom tudott mindenről és bocs, de azért a 4 év szemétkedésért annyira megérdemelte.

Az akkori barátom már a férjem és van 3 gyerekünk és iszonyat jó döntés volt.

2012. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Igen, én is expasin. Baromira megérte és egyáltalán nem sajnálom, ha tehetném, újra megtenném egy szó nélkül.
2012. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Az apám nagyon kegyetlen volt velünk mindig (verés és ordítás mindennapos volt). Egyszer amikor ok nélkül lekevert egyet, aztán még kávét is kért utána, beleköptem egy hatalmasat, és jól elkevertem. Bár előtte sírtam, amikor itta, alig bírtam ki, hogy ne röhögjem el magam :)
2012. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Álltam már bosszút és sosem bántam meg. Mindig elégtételt jelentett.
2012. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
26%
De sok szánalmas ember van itt, elhagyott, gonosz volt veled, ezekért bosszú? Szerencsétlenek...
2012. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

16 Örülök,hogy veled még senki nem szúrt ki.

Apámon én is álltam már bosszút,mert folyton részeg.Amikor hazaért a kricsmiből,csináltam neki melegszendvicset és az egészet telenyomtam erős pistával,és még be is borsoztam.Nem tudta megenni,de szerintem föl sem fogta,hogy csípős,sajnos.De attól én még szakadtam a röhögéstől.:D

2012. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"De sok szánalmas ember van itt, elhagyott, gonosz volt veled, ezekért bosszú? Szerencsétlenek..."


Esetleg elhagytál valakit, aztán bosszút álltak rajtad? :D

Te nyomorult...

2012. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%
Igaza van, a bosszútól mindenki csak nyomorult szánalmas ember lesz, jobb semmitől nem lesz neki, csak azt hiszi és nem fog többet érni annál aki ellenük csinált valamit.
2012. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%

#16 lennék

Akik az ilyen kis bosszúkat csinálják, tipikusan kicsi önbecsülésű emberkék, akik ezekkel a kis piti dolgokkal próbálják növel a magukba vetett hitet. Az egész nevetséges.

Való igaz, hogy még senki sem állt bosszút rajtam, de hát ha elő is fordulna, nevetnék egyet és kész.

Szerintem a többi "bosszúállott" is nevet egyet magában ilyenkor(még ha anyagi kárt is okozol neki) és legalább megerősítést kap, hogy tényleg jól döntött.


És ha leestem a lóról, felálltam és mentem tovább, nem a másikat okolom emiatt, ez van.

Gyerekes dolog.

2012. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!