Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy kicsit gyerekesnek...

Lehet, hogy kicsit gyerekesnek fog tűnni a kérdés de engem már régóta zavar! Hogy mondjam el neki? Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés
Elváltak a szüleim és amikor apukámnál vagyok anyukám naponta többször hív fel. Ez az egyik. A másik, hogy ha felhív és én nem veszem fel a telefont mindig nagyon mérges, de ha én hívom fel őt valamiért akkor rendszeresen nem veszi fel.

2012. jún. 23. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Vedd fel a telefont.
2012. jún. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Anya, nem bízol bennem vagy apában, hogy állandóan hívogatsz, amikor nála vagyok?
2012. jún. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, ha gond van úgyis felhívlak, jó? Te neveltél, te tanítottál meg arra hogy vigyázzak magamban. Bízz önmagadban egy kicsit, jó?"
2012. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyél Te is nagyon mérges,ha anyud nem veszi fel! XD
2012. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mostanában váltak el?Ha igen akkor ez normális dolog és később abba fogja hagyni ezt.
2012. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!