Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós probémám lenne. Mióta...

Ditta83 kérdése:

Anyós probémám lenne. Mióta megszületett a lányunk anyósomat nem érdekli a fia ami engem nagyon zavar. Csak az unoka még a fia súlyos betegsége alatt is! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Amikor a fia kórházba került szívleállással és az unokája is beteg volt inkább vele volt holott az én családom is szívesen vigyázott volna rá.Mikor visszament dolgozni felhívta hogy ezt hogy képzeli mi lesz a gyerekkel mivel egy műszakba kerültünk pedig volt már ilyen meg is oldottuk anyukám segítségével.

Ha a alányom megszólal és mi mesélünk el kell hallgatnuk mert megjegyzi hogy erre a gyerekre senki sem figyel.

A lányom már tudja ha jönnek vagy mi megyünk mindent szabad neki.Értem hogy fontos az unokája de a fia már nem?


2012. jún. 14. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Mégis, milyen választ vársz?

Ilyen az anyósod és kész.

Az okát meg ki tudná megmondani?

2012. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez van. Ha a férjed nagyon zavarja majd tisztázza vele. Nem a te dolgod.
2012. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem miért foglalkoztat ez ennyire. Ha a fiának fáj, majd ő beszél vele. Ha neked fáj az, hogy a fiának fáj, akkor meg te leülsz vele beszélni. De attól semmi nem fog változni hogy itt mi kibeszéljük anyóst.
2012. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!