Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni hogy a...

Hogy tudnám elérni hogy a családom ne "piszkálódjon"?

Figyelt kérdés

Például most is: "Józsi Józsi, anyám kiabálja a nevemet. Igen?


"Idegen nyelvű pofázás hangzik a szobádból nem tudtam mi az...miért nem kapcsolod ki?" (Jól tudja hogy angoltanítással foglalkozok és angol államvizsgára készülök de beszólogat...) Aztán: apám matt részegen hazajön a gyárból és kitalálja hogy tanítsak neki valamit angolul, meg mondjam el hogy halad a magántanítványom angol vizsgája?? De hát apám magyarul is alig tud!!



2012. jún. 9. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
költözés
2012. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Itt a szüleidnek kellene sürgősen megváltozni, de szerintem nem fognak.
2012. jún. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocs de most jót röhögtem :D


Hazajön részegen és kitalálja, hogy taníts neki valamit angolulXDDDDD :DDD


Amúgy költözz el :/

2012. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Költözz el, elég nagy vagy már hozzá és meg lehet oldani.
2012. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még másmilyenebb ez, apám iszik 2 pohár pálinkát, megnézi az Avatar filmet, és elkezd beszélni pontatlanul az 1940-es magyar zsidótörvényekről...? Ez jutott róla eszébe...
2012. jún. 9. 10:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Apád nagy lehet:DAmúgy költözz el.
2012. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Apád kicsit az én anyámra emlékeztet. Ha iszik akkor felpörög, vihog, baromságokat beszél és nem hagyja a tesómat tanulni, mert állandóan beszaladgál a szobájába (ő meg orvosira jár). Szerintem itt egy megoldás van, ha elköltözöl, bár akkor meg minden házimunka, bevásárlás...stb. fog a nyakadba szakadni és akkor sem tudsz majd tanulni. Zavard ki őket a szobádból, ha kell kiabálj velük. Majd jól megsértődnek de legalább leszállnak rólad. Húgomnak ez bejött, mindig ezt csinálja.
2012. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket...
2012. jún. 9. 16:49
 9/10 A kérdező kommentje:

"vihog, baromságokat beszél" :

Hoztak ide 1.5 éve egy húsvéti nyulat, azt kiraktuk a kertbe mostanra elvadult, apám néha utánozza: nyúl ügetésben üget a dohányzóasztal körül, és azt mondja: Én is egy nyúl vagyok...?

2012. jún. 9. 16:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Basszameg D:DDD
2012. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!