Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már rettegek anyámtól, mit...

Már rettegek anyámtól, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól azt hallgatom, mennyire imád engem, én vagyok az ő pici szerelme, stb, tíz éves koromig nem is zavart, aztán kezdett ciki lenni, mondtam, hogy ne hívjon már így, még ő volt ez miatt elkenődve. Mindig szeretett bejárni akkor a fürdőszobába, mikor én ott voltam, ami most már kezd az idegeimre menni, mert az ő hóbortjai miatt nem lehet kulcs a zárban (sehol) nem lehet takarófüggöny a zuhi előtt, szóval mikor bejön, mindent lát, amit nem kéne. Én nem járok be soha, de egyszer nem tudtam, hogy ő van bent,(apám pont otthon volt, azt hittem, ő az) és benyitottam, akkor sikított, mint akit nyúznak, hogy lehetek ilyen szemtelen? Pedig rögtön kihátráltam, és bocsánatot kértem. Ő persze bejöhet, ha én vagyok tök meztelen, akkor jön fésűért, fogat mosni, akármi. Baromira zavar, hiába fordulok el, mikor odalesek, látom, hogy bámul a tükörben!!! Nyáron ruha nélkül alszom, volt, hogy éjjel felkeltem inni, és láttam, hogy résnyire nyitott ajtón nézett. Mikor kimentem, hogy mi a fenét csinált??? Mindig azzal jött, hogy pont jött wc-re és megnézte, minden okés e nálam. Azért marha dühítő, hogy alszom szétterülve, ő meg bámul. Evés közben is mindig jön azzal, hogy reméli, ízlik a kaja, és közben képes simogatni, hogy az étvágyam elmegy. Nem egyszerűen, mondjuk a hajam, hanem a combom is akár. Nemrég lett egy barátnőm, nagyon visszahúzódó lány, egyszer felhoztam bemutatni, és kaptam aztán a fejmosást, hogy fiatal vagyok én a szexhez. Nem tudom, honnan szedte, hogy szexelni akarok, mikor nagyon messze vagyok tőle, főleg nem ezzel a lánnyal, akivel még a csókig sem jutottam, de lehet, miatta nem is fogok, mert állandóan azon van, hogy szakítsak vele, pedig nincs szándékomban.

Apám katona, alig van otthon, neki egyszer említettem, de nem vett komolyan, meg is értem, hogy nem jutott el az agyáig, mert nonszensz, mégis idegesít, mi a jó fenét csináljak? Saját anyám, nem akarok egyszer arra ébredni, hogy rám mászik!!! Már komolyan kezdek félni, és még az ajtóm se tudom bezárni. Mit tegyek??? 17/f


2012. máj. 19. 19:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
szerintem meg pont hogy a gyerekek érzik a legjobban hogy kitől mire számíthatnak... (családon belül értem)
2012. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Ez szörnyű lehet. A legkiborítóbb, hogy mikor azt írod, hogy bejön a fürdőszobába. Mikor ezt írtad, azt hittem lány vagy, mert nem értem a kérdés végére! Szerintem az egészet mondd el neki, és tedd hozzá, hogy nagyon szereted, de ez már nagyon szörnyű, hogy szinte felnőtt férfi létedre bejárogat! Beszéld meg anyukáddal ezt feltétlenül, mert mást nem tehetsz! Sok szerencsét!

14/l

2012. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
26%
Megerőszakolni úgysem tud.
2012. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
41%
4es, te k@rva hülye vagy...
2012. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

szerintem ennyi idősen azért illene kopognia, ha mégis valamiért be akar a fürdöbe menni.

Meg azért ő is tudhatja, h egy 17 éves srác milyen már. Lehet szeretni egy gyereket, de az intimszféráját tiszteletben kell akkoris tartani!

Szerintem ezt beszéld meg vele, h többet ne legyen kellemetlen senkinek!

2012. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ha simán szeretet, akkor miért teszi, hogy többszöri könyörgés után is bejön??? Kértem már jó néhányszor, hogy szégyenlős vagyok, nemsoká 18 leszek, legyen olyan drága, és ne akkor mosson fogat, mikor én épp tusolok, de akkor is bejön, és bámul. Lehet, én vagyok para, bárcsak neked lenne igazad. Mellesleg akkor is zavar a bámulása, nem tudom, mit néz rajtam állandóan, mikor ruha nélkül vagyok, és nem kívánok társaságot.
2012. máj. 19. 19:57
 7/30 A kérdező kommentje:
Köszi annak, aki megért. Igen, leültem vele beszélni erről, de simán otthagyott az asztalnál, nem hallgatott végig. Lehet, nekifutok a dumálásnak még egyszer.
2012. máj. 19. 19:58
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Ó te jó ég, ez szörnyű...még mindig a kicsi fia vagy. Anyád egyedül van, apád sokat van távol, úgy látszik, apád helyett is te kapod a törődést. Nehéz, de valahogy meg kellene értetnie vele, hogy felnőttél és ez már igencsak sérti az intim szférádat. Meg mi az, hogy te nem láthatod őt, ő meg bemászkál hozzád? Fogadjunk, legszívesebben befőttesüvegbe zárna és otthon tartana. Hát ezen csak a sok beszélgetés segít, ha végre megérti, hogy már nem kicsi baba vagy, hanem önálló ember és tiszteletben kellene tartania a kívánságaidat a magánélethez.
2012. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
testvéred nincs?
2012. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nincs. Akartak nem sokkal utánam, de kiderült, nem lehet több, anya valami betegsége miatt, nem tudom, mi az pontosan.
2012. máj. 19. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!