Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjemnek van ikerpár...

Ha a férjemnek van ikerpár testvére akkor mennyi az esélye, hogy ikreim legyenek?

Figyelt kérdés
Szóval nem neki van ikertesvére, hanem utána született egy ikerpár. Én nagyon szeretnék 2 iker kislányt, kb hány százalék esélyem van erre?
2012. jún. 24. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Mivel ez a nőtől ( a petesejttől)függ, ezért a férjed ikertesóinak nincs jelentősége
2012. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

óó tényleg, igazad van:(

Pedig reménykedem, hogy hátha van rá hajlam a családban:)

2012. jún. 24. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Az én férjemnek voltak iker testvérei, akik meghaltak, de a sógorom lányának ikrei születtek, és a férjem egyik házasságában is van egy iker pár. Sajnos nem nálam.
2012. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ez a nőtől függ, hisz a petesejtek befolyásolják, hogy mennyi érik be, vagy osztódik-e. Ilyenkor a férfinek és a családjának semmi köze a dologhoz. Állítólag női ágon öröklődik a hajlam, és ebben lehet valami, mert nekem a dédnagymamám volt ikerpár egyik tagja, és most én is ikreket várok. (3-4. gyerekek, és egy sem volt betervezve...ehhez képest kettő is...)
2012. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy a családban mind a két ikerpár, kétpetéjű.

[link]

2012. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
En no vagyok, es nincs ikertestverem. A ferjemnek viszont van, es 70% volt az eselye, hogy ikreink legyenek. Lettek is. Tehat a ferfin is mulik!! Bar a te esetedben mivel nem a ferjednek van ikertestvere, csak a csaladjaban van...igy nagyon kicsi az eselye.
2012. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! De a férjed hímivarsejtjei nem befolyásolják a te petesejtjeidet.
2012. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!